Tahle Indulona mne trochu zklamala svou vůní. Přeci jen jsem čekala trochu byllinkovou vůni nebo vůni květů, tahle Indulona prakticky voní stejně jako ta klasická, ale její vůně není tak intenzivní. Co se týče vlastností, není tak hutná ani mastná jako klasická Indulona, svou konzistencí a vlastnostmi připomíná spíše tu olivovou. Stejně jako ona se poměrně rychle vsakuje a není ani moc mastná. Nezanechává upatlaný pocit. Za ty peníze stojí za vyzkoušení, ale vzhledem k tomu, že má stejnou vůni jako klasická Indulona, není ničím výjimečná, raději si koupím olivovou a tuhle jen v nouzi.
Indulona už nějaký ten pátek na české trhu je, což svědčí o její oblíbenosti. I u mě má bod a to hlavně za hydrataci, snadné roztírání a rychlé vstřebávání. Vůně by mohla být klidně trochu jiná. Moc se mi nezamlouvá šroubovací víčko, ale to je detail. Podle mě je to kvalitní krém, který má u mě místo. Další plus je za cenu nebo dostupnost.
K induloně se vždycky ráda vracím, hlavně v zimním období, kdy moje pokožka rukou opravdu trpí a je vysušená. Vyzkoušela jsem už různé a vždy spokojenost. Navíc i příjemně voní. Pokožku rukou zvláčnuje, regeneruje a to na docela dlouho. Používám i na nohy. Jen ta hutná konzistence by nemusela někomu vyhovovat, déle se proto vstřebává. Cena nízká.
K Induloně jsem se vrátila po letech, koupila jsem si ji z nouze v supermarketu a byla jsem nadšená. Ruce nádherně zvláční, rychle se vstřebá a hezky voní. Není mastná jako třeba modrá Indulona. Chápu, že někomu může připadat lepivá, mně ale vyhovuje. Určitě se vyrovná i mnohem dražším krémům, takže si ji ráda koupím znovu.
Já naopak byla moc překvapená. Indulonu jsem měla naposledy v předpotopním balení a teď až po letech zrovna tuto. Hydratuje hezky ruce, je trochu mastněšjí ale mě to právě vyhovuje. Voní hezky a ta tuba je pro mě lepší než kelímky. Cena je skvělá. A celkově myslím že to je takový hezký průměrný krém...a tím že je levný tak se stává pro mne nadprůměrným