Kérastase Nutritive sérum oléo Relax recenze a zkušenosti

Bezoplachová péče Kérastase Nutritive sérum oléo Relax
Bezoplachová péče Kérastase Nutritive sérum oléo Relax - obrázek 1
Bezoplachová péče Kérastase Nutritive sérum oléo Relax - obrázek 2
Bezoplachová péče Kérastase Nutritive sérum oléo Relax - obrázek 3
Kérastase (34)
5 z 5 5 5 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Kérastase Nutritive sérum oléo Relax

věk
35-44

Super olejíček na vlasy. Rozdíl mezi drogerkovým a profi olejíčkem cítíte hned už v dlani. Jemňunký, který neulpívá ale vpíjí se. Jak a dlani tak i ve vlasech. Proto vlasy nezatěžuje ale opravdu hydratuje. Vytváří na vlasech ochranný filtr, takže vždy po prohrábnutí vlasů cítíte hebkost. Mě po prvním užití zjemnil zhebčil chemlonové suché košťátko, takže na suché zničené či vlnité vlasy je to ráj na zemi. Pozor si dávejte majitelky jemných splihlych vlasu, myslim ze pro Vás by to nebylo zrovna to prave orechove. Za mě všech 10 nahorůůůůů ♥

  • účinnost
  • stačí 3-4 pumpičky na hodně suché vlásky
  • nevoní mi pro nic za nic ale je fantastický


věk
35-44

Další recenze od 1.2.2014 16:32:28

Sérum jsem si koupila už potřetí. Kupuju a Shoprush, Feelunique nebo Lookfantastic, podle toho kde je v akci :-) Mám jemné, celkem husté, melírované vlasy, které se ve vlhku vlní a krepatí. Sérum je uhladí a přitom nezatíží. A ten lesk! Dávám jen do konců a co mi zbyde na dlaních vetřu do délek. U mě zatím nemá konkurenci.

  • dodává lesk a vlasy vyživuje
  • víc by mi vyhovovala aplikace ve sprejivěk
35-44

Další recenze od 25.3.2012 01:27:48

sérum pro nepoddajné a suché vlasy. má zabraňovat krepacení ve vlhku, uhlazovat, dodávat pružnost. obsahuje oleje ze shorea a palmy a silikonové deriváty nové generace (jo, taky by mě zajímalo, co to je.nezní to ani trochu dobře). moje vlasy jsou jemné, lámavé, dlouhé pod ramena. krepacení se občas nevyhnu. tohle sérum, pokud ho použiju jen občas, asi jednou za 14 dní, přetransformuje moje vlasy v hedvábí. ze začátku jsem ho aplikovala důsledně po každém mytí 3x týdně. výsledky byly skvělé, žádný otravný frizz, jen lesk jako blesk. po třech měsících mi ale vlasy i po nanesení jedné jediné pumpičky séra pramínkovaly a zplihle visely, veškerá předešlá pružnost byla ta tam. hádám, že nějaké silikony jsou třeba, ale nesmí jich být moc. pokud srovnám s tekutými krystaly, Oleo Relax Fluide vyhrává na celé čáře. je to řidší olejová tekutina s výbornou vstřebatelností a nikdy, NIKDY mi vlasy nezmastil (ani po nanesení 6 pumpiček). cena je trochu přestřelená, ale je to koneckonců Kerastase. balení má 125ml. voní po růžích, ale vůně ve vlasech nezůstává. pro vlasy, které nejsou extra suché či zničené, doporučuju použít max 1x týdně.

  • balení s pumpičkou
  • zmírňuje krepacení
  • uhladí
  • spousta silikonů
  • cena


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Revlon Orofluido Elixir

4.7 93% 22 recenzí