L'Oréal Paris Elsève hedvábný olej pro všechny typy vlasů recenze a zkušenosti

Bezoplachová péče L'Oréal Paris Elsève hedvábný olej pro všechny typy vlasů
Bezoplachová péče L'Oréal Paris Elsève hedvábný olej pro všechny typy vlasů - obrázek 1
L'Oréal Paris (227)
4.5 z 5 5 4.5 20
Celkem 20 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
85 %

Recenze produktu
L'Oréal Paris Elsève hedvábný olej pro všechny typy vlasů

věk
35-44

Další recenze od 21.10.2012 14:55:11

Tohle je malý zázrak, který se konečně objevil i v našich drogériích. Používám tento olej na mokré vlasy, před česáním a také po vyžehlení vlasů. Krásně se po něm vlasy rozčesávají, jsou heboučké a konečky jsou na pohled ucelenější a vypadají zdravěji. Olej krásně voní. Stačí použít opravdu maličko. Vlasy neslepuje ani nemastí, pokud to nepřeženete. Lahvička je skleněná, vypadá moc hezky, ale na cestování bohužel není vůbec vhodná. Cena za 100 ml oleje je taky příjemná.

  • hebké vlasy
  • snadné rozčesávání
  • vůně
  • konečky vypadají zdravěji
  • pro mě balení


věk
35-44

Další recenze od 15.5.2013 16:01:05

Tento olejíček mi naprosto vyhovuje. Stačí nanášet velmi málo, takže vydrží dlouho. Nemastí vlasy a ani je nijak neslepuje. Vlasy jsou po něm krásně lesklé a hebké. I když cena je trošku vyšší, ale vyplatí se investovat, protože vydrží opravdu dlouho. Jsem s tímto výrobkem spokojená a asi bych ani neměnila :) n

  • vůně
  • dlouho vydrží
  • vyšší cena


věk
35-44

Jako první mě zaujala cena - 130,- za 100ml! Ten jsem prostě musela mít. Design lahvičky je podobný od Kerastase (podobnost složení jsem nezkoumala) a má i podobné účinky. Skleněná lahvička mi trochu vadí a bude vadit všem, kdo jsou tak "šikovný" jako já. Vlasy hezky uhladí, provoní a dodá jim lesk. V předešlých recenzích jsem četla, že ostatním vlasy zatěžuje, mně však v žádném případě. Klidně dám i dvě pumpnutí a vlasy jsou OK. Dá se použít na tři způsoby (před mytím, před česáním nebo po uschnutí).

  • cena
  • lesk
  • vůně
  • uhlazení
  • nezatěžuje
  • skleněná láhev


věk
35-44

Další recenze od 21.6.2013 11:22:20

Mně tento olejíček velmi vyhovuje. Vyzkoušela jsem už spousty olejů, jak profi, tak z drogerie a tento rozhodně patří mezi ty lepší. Lahvička je skleněná, což se mně osobně velmi líbí, působí luxusnějším dojmem. Vůně je docela zvláštní a o dost jiná, než na jakou jsem u vlasových olejů zvyklá, taková kořeněná. Prvně jsem se nemohla rozhodnout, jestli se mi líbí nebo ne, ale postupně jsem si ji zamilovala. Samotný olej je velmi příjmený, spíše tekutější, ani větší množství mi vlasy nezmastí. Vlasy hezky uhladí a dodá lesk. V podstatě nemám co vytknout, poměr množství - cena je také myslím velmi dobrý.

  • cena
  • vůně
  • balení
  • nezatěžuje
  • uhladí vlasy a dodá lesk
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 7.8.2013 21:26:23

Můj první olej na vlasy. A vcelku splnil má očekávání. Do konečků jsem vždy používala speciální séra a spotřebovala velké množství, abych vlasy alespoň oddělila prsty. Proto mě překvapilo, že mi stačí jedno pumpnutí, a že vlasy neslepí. Používám před fénováním na rozčesání a konečně nemám problém a nervu si vlasy. Líbí se mi také poměr množství a cena. Vůně je netradiční ale příjemná.

  • snadné rozčesání
  • balení vydrží dlouho
  • neslepuje
  • stačí málo
  • dostupnost
  • nic podstatného


strana 1 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené