Velmi kvalitní maska na vlasy, hydratuje, vlasy jsou po ní hezké, vyživené a lesklé. Určitě koupím znovu. Mám ráda taktéž šampon a kondicionér z této řady. Možná vlasy malinko zatěžuje, ještě když se společně s ním použije kondicioner Absolut Repair a regeneruje skvěle.
Skvělá maska, která plní, co slibuje. Má máslovou konzistenci a dobře se nanáší. Používám ji 1x do týdne jako hodinový zábal, když cítím, že vlasy potřebují pořádnou regeneraci. Vlasy jsou po ní hladké, nezatížené, ale nezjemňuje, což vítám. Má krásnou vůni, kterou z vlasů ještě cítím pár hodin.
Maska je vhodná pro velmi suché a lámavé vlasy. Já mám hustě blond melírované vlasy, takže jsou vysušené a tahle řada se mi osvědčila jako nejlepší regenerace. Jediné, co mi trochu vadí je kelémek, nerada do něčeho sahám prsty, ale tady to přežiju, protože skutečně maska pomáhá. Dává se do umytých a ručníkem lehce prosušených vlasů a nechá se působit cca 3 minuty (pro hodně zničené vlasy zabalit do igelitu a nechat i 15min klidně působit) a pak smýt. Obsahuje kyselinu mléčnou, kombinaci rozjasňujících složek, přírodních vosků, UV filtru a biomimetického ceramidu. Já mohu jedině doporučit.
Dokonalá maska na suché a zničené vlasy. Zakaždým, ke som mala pocit, že moje vlasy potrebujú akútny zásah, kúpila som si túto masku. Perfektne hydratuje, vlasy sú po nehj jemné, u mňa zachránila aj zničené odfarbené vlasy (myslím tým zosvetlením). Voňa je príjemná, nezanecháva pocit, že ste si ju zle vymyli. Kúpou tejto masky určite nepochybíte.
Naprosto úžasná maska. Obal je praktický a maska se z něho dobře nabírá. Maska je poněkud tuhá, a tak je třeba ji ve vlasech dobře rozetřít. Krásně voní po melounech a citrusech, vůně ve vlasech zůstává i dlouhé hodiny poté, co jsem masku smyla. Vlasy jsou lehké, nadýchané a konečky vypadají o 100% zdravěji. Navíc mi přijde, že se mi vlasy po této masce méně vlní a omezila i krepatění. Zkrátka malý zázrak. Všem doporučuji. Sama mám jemné vlasy se sklonem k plihnutí, ale tato maska je nezatěžuje.