Jedem z mých velmi oblíbených výrobků. Termální vodu používám hlavně v létě, kdy se s ní ráda osvěžím, očistím upocenou a ulepenou tvář i tělo. Dělá se v 150 ml i v malém 50ml balení (super do kabelky...). Doporučuji pro horké dny dát předem i do ledničky.
Termální voda je opravdu výborná. Obsahuje selen, minerální a stopové prvky. Pěkně osvěžuje, hydratuje, zvláčňuje a zklidňuje pokožku třeba od podráždění sluníčka. Hlavně v létě je výborná, používám ji kdykoliv během dne klidně i na makeup. Dělá se i menší kabelkové balení, takže svůj termální zázrak nosím pořád u sebe, hlavně v létě.
Kdysi jsem tuto minerálku ve spreji dostala jako dárek. V horkém počasí, nebo když je pleť unavená nebo vysušená, je perfektní pro osvěžení a hydrataci pokožky. Obsažené minerály pleť zklidňují a přišlo mi, že ta pleť je jako nová. Na používání moc příjemné.
Tohle je moje stálice mezi lékárenskými produkty. Termální vodu používám již několik let a tahle se mi osvědčila nejvíce. Je perfektní na osvěžení a hydrataci pokožky, a to nejen v létě, ale i přes zimu. Já osobně ji používám i jako pleťovou vodu na dolíčení případně dočištění pleti po odličovací vodě.
Tuto termální vodu používám především v létě a teplých dnech, když potřebuji osvěžit pokožku. Je příjemná, nedělá pocit ulepeného obličeje a nedráždí. Také oceňuji, že se po jejím použití nerozpíjí make-up. Kupuji se nejmenší balení, protože je skladné a hezky se vejde do kabelky.