Lacalut Sensitive zubní pasta recenze a zkušenosti

Chrup Lacalut Sensitive zubní pasta
Chrup Lacalut Sensitive zubní pasta - obrázek 1
Chrup Lacalut Sensitive zubní pasta - obrázek 2
Lacalut (5)
3 z 5 5 3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
0 %

Recenze produktu
Lacalut Sensitive zubní pasta

věk
25-34

Pasta ako taká zlá nie je ale naozaj dosť výrazne mi chýba mentolový dych, taká tá sviežosť po umytí zubov. Inak balenie sa mi páči, cena je trochu prehnaná a v plnej cene by som ju nekúpila. Inak som spokojná, zuby vyčistí dobre ale už znovu nekúpim a budem skúšať ďalšie. Za tú cenu je lepšia Elmex. Čo som si ešte všimla je, že pastu treba spotrebovať do 6 mesiacov od otvorenia. Nie že by som jednu pastu nespotrebovala za takú sobu. Ja ju spotrebujem za mesiac ale napr. teraz mám otvorené 4 pasty a tak sa ľahko môže stať , že to prešvihnete.

  • balenie
  • cena


věk
25-34

Další recenze od 4.1.2014 15:59:55

Další zklamání od Lacalut. Pasta málo pění, nemá dobrou chuť, je mdlá a zanechává divnou pachuť v puse. Vůbec neosvěží dech, jako byste si vůbec nevyčistili zuby. Pasta by měla být jemnější, pro lidi s citlivými zuby. Díky hrozné chuti ve mě zanechává negativní pocit. Ve stejné cenové relaci se najde mnoho lepších past.

  • hrozná chuťvěk
25-34

Další recenze od 10.3.2013 22:27:00

Jelikož mám poslední dobou docela citlivé zuby, tak zkouším různé značky past a tentokrát volba padla na Lacalut sensitive. Nadšená z ní ale nejsem. Málo pění, takže je jí třeba použít více, chuť je taková nijaká - mdlá, nevýrazná. Neosvěží dech a nemám po ní pocit dobře vyčištěných zubů. S citlivostí zubů mi také moc nepomohla. Za mě tedy ne.

  • bohužel žádné
  • málo pění
  • nevýrazná, mdlá chuť - neosvěží a pocit nedobře vyčištěných zubů
  • citlivým zubům moc nepomůže


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené