Lancôme La Vie Est Belle EdP recenze a zkušenosti

Parfémy pro ženy Lancôme La Vie Est Belle EdP
Parfémy pro ženy Lancôme La Vie Est Belle EdP - obrázek 1
Parfémy pro ženy Lancôme La Vie Est Belle EdP - obrázek 2
Lancôme (63)
4.8 z 5 5 4.8 26
Celkem 26 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
81 %

Recenze produktu
Lancôme La Vie Est Belle EdP

věk
35-44

Další recenze od 10.3.2013 23:40:57

Tato vůně mi něčím připomíná vůni Miss Dior Chérie,kterou jsem milovala cca před deseti lety,tehdy to byla nějaká limitka a rychle zmizela z trhu,dlouho sem hledala adekvátní náhradu a tento parfém to absolutně skvěle splňuje.Nádherná vůně,ikdyž někomu se zdá hodně sladká,podle mě se dokonale hodí snad na každé roční období,připadá mi taková "roztomile holčičí".Velmi dlouho vydží.

  • Vzhled flakonu
  • Krásná vůně
  • Velmi dlouhá výdrž
  • žádné


Další recenze od 28.3.2013 13:02:36

Tak tenhle parfém je senzační. Nádherná vůně, stačí lehce na sebe střiknout a vydrží opravdu dlouho. Nejsem zastáncem těchto na mě až silných vůní, ale tahle vůně prostě musela bejt moje :-D jediný co mi příjde, tak na léto není moc vhodná, spíš se podle mě řadí mezi vůně na zimní období.. toť vše.. doporučuji

  • výdrž
  • pěkný flakon ;)
  • žádné


věk
35-44

Miluji tuto vůni! V jednom časopise jsem našla vzoreček, přičichla a zjistila, že ji musím mít. A to jsem nikdy nevlastnila žádný EDP, přišlo mi to drahé. No a teď mám La Vie Est Belle a nelituji. Voní krásně, sladce, přesně tak, jak to mám ráda. Už vím, co koupím mamince k Vánocům, jelikož i ona se rozplývá. :) A na šátku ho cítím tedy pěkně dlouho. Hrozně se mi líbí, když po osmihodinové šichtě v práci mám padla, jdu se převléci a najednou zacítím svůj Lancôme. :) Prostě ŽIVOT JE KRÁSNÝ!

  • Krásná vůně
  • Dlouhá výdrž
  • Nádherný flakonek
  • Zatím cena, ale i tak za to stojí!


věk
35-44

Další recenze od 23.12.2013 10:11:34

Lancome La vie est belle jsem dostala sice dárkem, ale v budoucnu bych do něj investovala. Jedná se o parfém s vůní kosatce, jasmínu, pačuli, vanilkou a dalších skvělých ingrediencí, které propůjčují parfému sladší a intenzivní nádech. Mně osobně sedí právě na podzim/zimu, na jaro/léto bych si vybrala spíše lehčí a svěžejší vůni. Vůně má krásný jednoduchý flakonek, ale v jednoduchosti je její krása. Výdrž parfému je naprosto neuvěřitelná! vydržím vonět klidně i 3 dny! Proto se investice do něj rozhodně vyplatí, protože nejen že stačí jedno stříknutí na 3 dny, ale taky budete vonět originálně, protože vůně není zatím ještě tak profláknutá.

  • krásná sladká vůně
  • jednoduchý flakonek
  • extrémní výdrž
  • možná cena ale za kvalitu se holt platí
  • na jaro/léto se hodí svěžejší vůně


věk
25-34

Další recenze od 15.10.2013 16:52:39

Zaujímavá kvetinovo-ovocná vôňa. Je z tých sladších a trošku ťažšia. Nemám rada také ťažšie vône, niektoré mi samozrejme sadnú, ale táto to nie je. Oceňujem výdrž, ktorá je pri tomto parféme naozaj dobrá. Avšak , cena je dosť vysoká. neodporúčam teda kupovať túto vôňu naslepo. Balenie sa mi veľmi páči . Okrem toho jej nemám čo vytknúť.

  • pekné balenie
  • cena


 
strana 2 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Chloé Intense EdP

4.7 92% 6 recenzí