LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera recenze a zkušenosti

Kůže LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera
Kůže LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera - obrázek 1
Kůže LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera - obrázek 2
Kůže LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera - obrázek 3
LR Health & Beauty Systems (4)
5 z 5 5 5 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
LR Health & Beauty Systems Emergency Spray Aloe Vera

Další recenze od 12.10.2017 20:21:18

máme doma více produktů od firmy LR a všecky jsou super :) Jmse moc spokojení..sprej je výborný, když jsem třeba nemocná a bolí mě v krku, když se opálím..nedám na něj dopustit..užívám i aloe vera..to mi moc pomohlo, když jsem se léčila z rakoviny..při chemo výborná věc..je to sice drahé ale nelitiju pěněz..je to kvalitní

  • kvalita a opravdu pomáhá
  • nevím o žádných


věk
25-34

Další recenze od 7.1.2016 14:37:19

Říká se mu sprej první pomoci a opravdu to tak je. Je úplně na všechno, popáleniny, řezné rány, odřeniny, proleženiny, opruzeniny..ani se vše nedá vypsat na co všechno je :-) nejvíc mě překvapilo, že se sprej dá stříkat i do pusy ať už na bolavý zub nebo na bolest v krku a taky do nosu na rýmu, opravdu skvělý pomocník, mám doma dvě malé děti a i pro ně to velmi ocením. Taky se dá použít na vlasy proti lupům či na poškozené vlasy a na pleť ať už na unavené oči či akné. Já, jelikož se mi sem tam na pleti udělá nějaký ten pupínek, používám na pleť denně každý večer a je to malý zázrak, akné se mi po tom hojí lépe a rychleji. Rozhodně doporučuju!

  • prostě výborný pomocník pro celou rodinu
  • žádnévěk
25-34

Další recenze od 23.5.2013 13:00:59

Ač jsem tomu nevěřila sprej je vážně zázrak. U vaření se mi kolikrát stane,že se opařím, spálím a sprej mě vždy zachrání od následků puchýřů a dlouhého léčení. Stačí místo okamžitě postříkat a za pár minut je po bolesti a nikde ani známka spálení. Mám ho doma místo dezinfekce a pomáhá mi i na spálení od sluníčka. Má naprosto všestrané použití (od léčby lupů a vlasových zábalů, až po ošetření lehčích ran, podráždění kůže a léčbu lehčích infekcí). Balení lze sehnat jak 500ml samostatně, tak menší 150ml v boxu s dalšími produkty z řady aloe vera. Až dopotřebuji, opět koupím, i když cena je na muj vkus dost vysoká balení dlouho vyrdží a nedám na něj dopustit.

  • Všestrané použité
  • Dlouho vydrží
  • Neuvěřitelná regenerace kůže
  • Cena
  • Dostupnost


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené