Tento balzám som si kúpila vzhľadom na jednu recenziu čo som čítala na internete . Je ešte lepší ako som dúfala. Krásne zjemní popraskané pery a behom chvíľky sú zregenerované a vláčne. Obal je praktický a na obrázku je to zle vidieť ale je to tuba ako na lesk napríklad. Na výber som mala 3 druhy ale tento najkrajšie vonia. Cena je trošku vyššia pre niektorých na balzám ale určite sa oplatí zainvestovať pretože balenie ma 15 ml čo je dosť. Na perách dlho vydrží . Konečne som našla moju stálicu medzi balzamami na pery. Určite odporúčam vyskúšať a ani vy ho už nevymeníte.
Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších balzámů na rty. Tento zjemňující balzám obsahuje bambucké máslo a hroznový olej a rty jsou po něm opravdu krásně jemné. Na rtech je hezky lesklý. Je tekutý v tubičce, což mám já osobně radši než tuhé balzámy v tyčince. Má navíc krásnou, jemnou vůni, kterou miluji u celé vinné řady.
Balzám na rty má úžasnou vůni. hydratuje rty a má velmi příjemnou konzistenci. Balení je perfektní protože je v tubičce a nemusíte tedy na balzám sahat prsty. Dobré složení. velmi dobrá hydratace. příjemný na rtech. jedinou nevýhodou je dostupnost, balzám koupíte v prodejnách Manufaktury
Balzám na rty jsem dostala od přítele a moje nadšení nezná mezí! Tak krásně vláčné a hebké rty jsem snad nikdy v životě neměla. Už žádné sušinky nebo bolavé koutky! Balzám příjemně voní, balení je v praktické tubě, proto jsem ráda, že do něj nemusím sahat prsty. Složení je taky příjemné na rozdíl od chemických balzámů. Taky jsem ráda, že je to český výrobek! Za mě moc povedená záležitost!
Báječný balzámek na rty s nádhernou vůní! Absolutně souhlasím s ostatními pozitivními recenzemi. Jediný problém nastal ve chvíli, kdy se mi rozbil obal, (nevím jestli mojí vinou nebo vinou Manufaktury) a pak mi neustále vytékal balzám z tuby, takže jsem ho skoro plný musela vyhodit. Příště budu opatrnější. :-)