Sice miluji vody Listerine, protože jsou svěží a mám díky nim pocit dokonale vyčištěných zubů, ale pokud mám citlivé zuby a dásně, což jsem měla po bělení, tak raději sáhnu po jemnější vodě. Meridol moc dobře nechutná, ale používám i pastu a jsme už zvyklá. Dásně zklidní a stáhne a navíc má zvlhčující účinek na sliznice.
Tuto ústní vodu si koupila mamka, ale občas ji použiji i já. V porovnání s ostatními vodami má mnohem jemnější chuť - nepálí, ale zase člověk nemá takový pocit dezinfekce :) Chuť vcelku příjemná, ale po vyplyvnutí mám po chvíli v puse zvláštní pocit - bohužel ne svěží. Vhodná pro osoby s citlivými dásněmi.
Tahle ústní voda je super, když máte citlivější zuby nebo dásně. V porovnání s jinými značkami je daleko jemnější a vůbec nepálí, za což jí dávám velké plus. Chuť je taková nevýrazná, ale to mi vůbec nevadí, prostě víte, že si tím čistí zuby. Akorát škoda, že ten pocit svěžesti po vyplivnutí dlouho nevydrží, ale to se dá snést. Jinak doporučuji, fakt pomáhá při citlivosti a pěkně se s ní ústa osvěží.