Miss Sporty Cocktail lesk na rty recenze a zkušenosti

Lesky na rty Miss Sporty Cocktail lesk na rty
Lesky na rty Miss Sporty Cocktail lesk na rty - obrázek 1
Lesky na rty Miss Sporty Cocktail lesk na rty - obrázek 2
Miss Sporty (91)
2.8 z 5 5 2.8 18
Celkem 18 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Miss Sporty Cocktail lesk na rty

věk
35-44

Kosmetiku Miss Sporty obcházím, kromě laků na nehty. Teď už k nim přibyly i tyto lesky. Jsem nadšená. Za tu cenu jsem žádnou kvalitu nečekala a jsem mile překvapená. Lesky jsou na výběr ve vícero barevných tónech, na rtech jen mírně tónují. Obsahují minitřpytečky, takže rty i rozzáří. Co mě osobně velmi potěšilo, že jsou hydratační. Jsem závislák na balzámech na rty a obvykle nejdřív aplikuju balzám a až potom lesk nebo rtěnku. Pod tyto lesky balzám dávat nemusím, takže ušetřím místo v kabelce. Lesky jsou celkem bez vůně i bez chuti, takže žádná pachuť v ústech nehrozí. Mně osobně vydrží celkem dlouho, pokud zrovna neobědvám a nepiju. Balení mi také vyhovuje, důležité je pořádně zavřít víčko. Pro mě osobně jsou lepší než lesky Lancome. Určitě se k nim budu vracet.

  • hydratační
  • jemně tónují
  • rozzáří rty
  • žádná pachuť
  • nízká cena
  • pro mě žádný


věk
25-34

Další recenze od 13.5.2012 19:34:34

Tak toto je jeden z mých nejoblíbenějších lesků na rty. Je cenově dostupný. Na rtech je příjemný, díky své konzistenci ani nelepí, což je fajn. Také v sobě obsahuje malé třpytivé částečky, takže se rtech pěkně leskne. Mám ho v takovém oranžovém odstínu, ale barva není vidět (jen čistě lesk).

  • Nelepí
  • Nic


věk
35-44

Další recenze od 10.4.2012 12:38:22

Tento lesk jsem si oblíbila díky krásné vůni. Mám pokaždé zakoupené aspon 2 druhy. Na obale sice píší, že vydrží až 5 hodin "zářit", ale podle mých zkušeností to je tak max. na 30 min. Ale jinak je lesk velmi příjemný na rtech, moc se nelepí a podle komentářů přítele i pěkně chutná. :D

  • cena
  • vůně
  • výdrž


věk
25-34

Další recenze od 19.3.2013 23:45:40

Výborný lesk na rty, se kterým jsem moc spokojená. Hrozně se mi líbí i ovocná vůně, po které mám takové šťavnaté rty :)) Konzistence je taková řidší, ale mě to tak vyhovuje, protože nemám ráda hutné lesky na rty. Lesk obsahuje také třpytky, které na rtech vypadají prostě famózně. V závěru jsou rty vyhlazené, šťavnaté a krásně lesklé a jemně natónované.

  • vůně
  • lesk a třpyt
  • přirozená barva
  • hydratace
  • nic


věk
25-34

Velmi příjemný lesk na rty. Má krásné odstíny, jak syté, tak neutrální. Lesk má v sobě malé třpytky a rty se krásně lesknou. Nelepí a přijde mi, že i trochu hydratuje. Nádherně ovocně voní. Na rtech nevydrží 5 hodin, jak se píše na obalu, ale chvíli na rtech zůstane, je řidší, ale to beru spíše jako výhodu. Balení je hezké.

  • Cena
  • Barvy
  • Výdrž


strana 1 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené