Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base recenze a zkušenosti

Podkladová báze Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base
Podkladová báze Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base - obrázek 1
Podkladová báze Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base - obrázek 2
Nars (21)
4 z 5 5 4 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base

Další recenze od 14.1.2015 07:52:30

No ja som veľmi sklamaná. kúpila som mamke na vianoce na základe recenzii tú. a drží oveľa horšie ako artdeco, kt. stojí oveľa menej. Nič to. poučila som sa... mamina ju ale poctivo používa, aby mi urobila radosť:D je to milé :) ale bázu určite neodporúčam. ani aplikátor sa mi nepáči, je trochu nehygienický. a báza jednoznačne nepredĺži trvácnosť tieňov. vydržia asi 4 hodiny. s artdecom to bolo aj 6 a potom sa začali vytrácať. s narsom vydržia pekné asi hodinu a pol a potom sa už strácajú :/ neviem, či zmenili zloženie alebo čo ti. kúpila som na hq hair.

 • nemá
 • tiene s nimi vôbec nevydržia


věk
25-34

oči
zelené

Další recenze od 10.9.2014 16:54:57

Zdravím, Musím přiznat, že jsem nezkoušela jinou bázi pod oční stíny. Vybrala jsem si tuhle na základě kosmetických recenzí na youtube, kde bylo řečeno, že je tato báze lepší, než Urban Decay, pokud se Vám mastí víčka a mě se mastí. Koupila jsem si mini-balení, kdyby báze náhodou nesedla přes e-bay, kde stála do 200 korun. Báze se nanáší jednoduše aplikátorem, které připomíná lesk na rty. Báze stačí maličko a je potřeba jí hezky po víčkách rozetřít a následně nechat trošičku zaschnout, než nanesete stíny, protože jinak by se stíny nanášely špatně a hrudko-valy by. Stíny s touto oční bází vydrží 24 hodin bez slévání, rozmazávání a vůbec všech nepříjemností, které se po čase s makeu-pem na tváři začnou dít, když jste dlouho nenamalované a není se kde do-upravit. Stíny dokonce drží na bázi tak dlouho, že přežijí i sníh a déšť. Stíny se s bází špatně odličují. Používám Biodermu a nestačila na to...

 • Přežije déšť i vodu
 • Žádná alergická reakce
 • Oční stíny s bází vydrží 24 hodin
 • Báze stačí málo - dlouho vydrží
 • Praktické balení
 • Existuje i cestovní verze
 • Decentní a jednoduchý design
 • Stíny drží jako přibité ale špatně se pak odličujívěk
25-34

oči
hnědé

Další recenze od 19.11.2013 16:58:20

Jedna z nejlepších bází pod oční stíny, kterou jsem vyzkoušela. Je velmi často přirovnávána k bázi od Urban Decay a já s tím rozhodně souhlasím. Obě váze jsou mé nejoblíbenější. Bázi mám v klasické 8 gramové verzi. Prodává se pak ještě ve větší což je tuším 15 gramů a v menší, která je okolo 3 gramů. Báze má klasický aplikátor, se kterým se velmi dobře pracuje. Báze je bílá a má dobrou krémovou konzistenci, takže se dobře zapracovává. Stínům neuvěřitelně zvýrazní barvy, které na očích drží spousty hodin. Celý den minimálně. Já bázi používám, když vím, že večer někam půjdu a domů se budu vracet v ranních hodinách a přesto mi od rána až do dalšího rána pokud se neodlíčím zůstanou stíny na očích a ani se nehnou. Vypadají další den jako kdybyste je na oči právě nanesly. Tudíž výdrž stínů je minimálně 24 hodin. U normálních víček by klidně vydržela i déle ale já mám celkem mastné a i přesto mi vydrží na očích takto dlouho. Balení je klasické "narsovské", které se mi moc líbí a působí luxusním dojmem. Bázi doporučuji kupovat na zahraničních eshopech, kde vyjde o dost levněji než v Sephoře či na českých eshopech. Za mě je tato báze naprosto TOP mezi bázemi a až to nerada říkám, přijde mi, že je o maličko lepší než legendární báze od UD. Za tu cenu se určitě vyplatí do ní investovat protože lepší bázi jen tak neseženete a balení Vám vydrží opravdu dlouho. Já tuto bázi objevila někdy koncem roku 2011 a vydržela mi více jak rok. Teď už mám druhé balení, které jsem si kupovala na jaře tohoto roku a přijde mi, že je pořád plná a to jí používám minimálně 3x týdně.

 • cena/kvalita
 • výdrž stínů
 • krásně zvýrazní barvu stínů
 • výdrž na mastných víčkách je více než 24 hodin
 • krásně se roztírá
 • dostupnost


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

NYX HD Eyeshadow Base

5 100% 2 recenze

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené