NYC Kiss Gloss lesk na rty recenze a zkušenosti

Lesky na rty NYC Kiss Gloss lesk na rty
Lesky na rty NYC Kiss Gloss lesk na rty - obrázek 1
Lesky na rty NYC Kiss Gloss lesk na rty - obrázek 2
Lesky na rty NYC Kiss Gloss lesk na rty - obrázek 3
NYC (37)
2 z 5 5 2 11
Celkem 11 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
80%
1 hvězda
20%

Koupilo by znovu
10 %

Recenze produktu
NYC Kiss Gloss lesk na rty

Další recenze od 3.4.2012 14:26:06

Nejhorší lesk který jsem kdy zaznamenala. Konzistence je příšerně lepkavá, pomalu člověk nemůže otevřít pusu. Nepříjemný na rtech. Teče zpod obalu a lepí se na něj nečistoty z kabelky či kapsy. Působí a chutná velmi uměle. Zřejmě odpovídá ceně. Za mě tedy ne.

  • cena
  • lepkavý
  • hutný


věk
35-44

Další recenze od 3.4.2012 17:19:22

Po příchodu kosmetiky NYC do ČR jsem se rozhodla vyzkoušet jejich lesk na rty v bezbarvé variantě. Bohužel tento výrobek je opravdu hrozný. Je lepivý a přitom tekutý. Třešničkou na dortu je nepraktický obal, ze kterého lesk po otevření samovolně vytéká. Už nikdy více.

  • žádná
  • konzistence je příliš tekutá a lepivá
  • nepraktický a nefunkční obal


věk
35-44

Další recenze od 31.12.2012 13:13:38

Ještěže tenhle lesk nestál majlant, protože by mi bylo líto vyhozenejch peněz. Naprosto příšerně lepí, přeslazeně chutná, když si omylem olíznu rty, tak se mi zvedá žaludek. Barva na rtech vydrží asi deset vteřin, pak společně s leskem tajemně zmizí. Nikdy víc!

  • nic
  • barva ani lesk nevydrží na rtech
  • odporně sladký


věk
35-44

Velmi levný lesk na rty, stojí okolo 40 Kč. Dost mi vadil a po několika pokusech letěl pryč. Nedělá jednotnou barvu na rtech, jedná se pouze o průhledný lesk s náznakem barvy (a to jsem měla tmavý odstín), barva zalézá do vrásek, je přehnaně tekutý a ze rtů stéká. Parfemace je umělá, citrusová. Další už určitě nekoupím a raději si připlatím za kvalitnější výrobky.

  • cena?
  • velmi tekutý
  • divná parfemace
  • stéká ze rtů


věk
35-44

Další recenze od 1.5.2012 23:25:27

tak tento lesk mě dokonale odradil od používání. Nabízí docela výběr barev, ale lesk sám o sobě není moc použitelný. Má docela divnou vůni, po nanesení na rty lepí jako žvýkačka a brní z něho rty. Jak se říká - za málo peněz, málo muziky. Jediné snad plus co můžu napsat je, že se opravdu hodně leskne.

  • vysoký lesk
  • lepí
  • smrdí
  • nepříjemné brnění
  • nekvalitní obal


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Essence Gel Tint

2 25% 6 recenzí

Hůře hodnocené

Basic Lip Volumizer

1.7 17% 3 recenze