Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu recenze a zkušenosti

Čištění pleti Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu
Čištění pleti Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu - obrázek 1
Čištění pleti Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu - obrázek 2
Čištění pleti Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu - obrázek 3
Oriflame (299)
3.3 z 5 5 3.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Oriflame čisticí olej s výtažky z čajovníku a rozmarýnu

věk
25-34

pleť
smíšená
alabastrový odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 15.5.2014 23:14:47

Olejček som si kúpila kvôli dobrým ohlasom ,ale mňa sklamal. Vôbec nerobí tú prácu, ktorú by mal spraviť. Na začiatku som mala aj pocit ,že trošku na akné zaberá ,ale potom som ho mala ešte viac. Dosť aj štípe. Zloženie je celkom dobré, ale obsahuje veľa alkoholu, čo moja pleť neznáša moc dobre. Možno pomáha ,ale na citlivú to rozhodne neni.

 • nič
 • vôňa
 • veľa alkoholu
 • po nanesení dosť páli
 • mne akné iba zhoršil


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Olej som kupovala ešte v lete cez internet. Balenie mi vydržalo cca 5-6 mesiacov. Vzhľadom na to je cena prijateľná. Vôňa mi príde pekná. Olej na občasné vyrážky pomáha, zo začiatku viac. Aplikovala som si ho vždy večer pred spaním a niekedy aj behom dňa vždy len na postihnuté miesto. Vyrážka sa rýchlejšie vysušila, prípadne zmizla behom dvoch dní. Dosť ma ale sklamalo balenie, nosila som ho v kozmetickej taštičke dovtedy kým sa mi časť nevyliala (navštevujem VŠ čiže cestujem dosť). Uzáver nie je z pevného plastu ale taký ohybnejší a časom sa vykrivil. Takže na dlhodobejšie cestovanie to nie je.

 • na občasné vyrážky zaberá
 • balenievěk
35-44

pleť
suchá
alabastrový odstín
olivový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 23.3.2014 14:32:29

Tento olejíček mi byl doporučen kolegyní v práci jako perfektní na akné a zanícená místa na pleti. Dcerka je ve věku, kdy se ji začínají dělat pupínky a já vzhledem ke své citlivé pleti sem tam nějaký občas také ještě mám. Rozhodla jsem se, že ho zkusím vyzkoušet a jsem opravdu spokojená. Olejíček je v malém balení. Je ho pouze 10 ml, ale vzhledem k tomu, že se ho dá opravdu jen malé množství na prst a namaže se s ním pouze zanícené místo vydrží dlouho. My ho používáme zhruba dva měsíce obě dvě a v lahvičce chybí zhruba jedna čtvrtina. Večer potřu slabě problematické místo a druhý den ráno je krásně vysušené. Pokud máte problém s akné, tak mám vyzkoušeno, že pokud si pupínek natřete každý večer, tak zhruba za 3 dny není po něm ani památky. Olejíček obsahuje osvěžující rozmarýnový olej. Jediné co mi na něm vadí je, že mě osobně nevoní, vyloženě smrdí. Ale dá se to přežít. Nic hrozného to není. Hlavní je, že pomáhá. Já ho koupila v akci zhruba 149 Kč nebo tak nějak. Jinak je k sehnání za cenu 269 Kč.

 • perfektní na akné
 • vysuší akné do tří dnů
 • pokud není v akci vyšší cena
 • moc hezky nevoní


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené