Řekla jsem si, že jí vyzkouším a nezklamala. Miluju slupovací masky, hrozně mě baví to sloupávat, ale kvůli tomu jí použícám často a pak rychle dojde. Jedinou nevýhodou je, že na mé aknózní pleti trochu štípe a je to vážně nepříjemné. Vůně by taky nemusela být tak aromatická.
Slupovací maska je výborná...ale nesmí se nanášet hodně blízko u očí a až nahoru na čelo....jde hůře slupovat....pleť krásně vyčistí a vypne....jsem s ní maximálně spokojená...ještě k tomu krásně jemě voní po jasmínu
S maskou jsem spokojená, zasychá dobře a ještě lépe se sloupává-to mě šíleně baví. Jasmín tam zas tolik necítím. Když si ji nanesu na obličej, tak o ni za chvíli nevím. Po aplikaci masky je pleť jemnější. Jen balení by mohlo být vyřešeno lépe např.odklápěcím víčkem.