Payot zjemňující vyživující krém na ruce recenze a zkušenosti

Krémy na ruce Payot zjemňující vyživující krém na ruce
Krémy na ruce Payot zjemňující vyživující krém na ruce - obrázek 1
Payot (14)
4.3 z 5 5 4.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Payot zjemňující vyživující krém na ruce

věk
25-34

Další recenze od 5.4.2013 10:21:27

Payot Douceur Hand Cream je hluboce hydratační a výživný krém, zanechává jemné, sametové ruce. Nezanechává mastný efekt, takže se může používat kdykoliv během dne. Mám ruce hodně suché takže se mi opravdu vyplatilo investovat do kvalitnější péče o ruce. Oceňuji i lehkou parfemaci, nic přehnaného. Obsahuje minerální olej, jojobový olej, shea butter.

  • kvalitní krém na suché ruce
  • cena


Další recenze od 13.2.2014 13:59:30

Na začátku bych chtěl říct že souhlasím s Minnies v recenzi nademnou. Tento krém nebyl nic moc. Nedávno jsem zjistila na FB obchodu Payot-kosmetika.cz (https://www.facebook.com/spapayot), že se tento původní krém nevyrábí a je místo toho nový. Zkusila jsem ho a .... musím říct že jo, super! Původní krém "voněl" jak kyselé okurky, tanto již krásně svou vůní zapadá do celého konceptu vůní Payot - všechny tělové produkty voní stejně a je velmi příjemný a dlouho vydrží hydratovat ruce.

  • vůně
  • hydratace
  • menší balenívěk
25-34

Další recenze od 2.2.2014 17:16:14

Slečna nade mnou krásně opsala oficiální popis výrobku, to se musí nechat, ovšem taková recenze je na dvě věci. Opsat něco umí každý! Já jsem tento krém dostala od mamky, které na její velmi suché ruce nevyhovoval. Já mám pokožku rukou normální. Co se hydratace týče, tak ruce celkem dobře hydratuje, ale čekala bych, že za ty peníze bude hydratace minimálně celodenní. Přijde mi, že krém hydratuje tak po dobu 2-3 hodin a poté jsou ruce opět takové sušší. Vůně mě nijak nenadchla. Osobně tento krém hodnotím jako naprostý průměr, který je ovšem nadstandardně předražený. To i obyčejný drogerkový krém dokáže ruce hydratovat déle než tento. Já jsem z něj zklamaná. Vsakuje se sice rychle a mastný film na rukou nezanechává. Ovšem hydratace je krátkodobá. Ruce jsou po něm hebké. Za sebe nedoporučuji. Se suchými rukami si neporadí.

  • cena
  • vůně
  • hydratace je slabší


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Balea krém na ruce oliva

4.1 77% 20 recenzí