Pierre Fabre Eclaran 5 recenze a zkušenosti

Kůže Pierre Fabre Eclaran 5
Kůže Pierre Fabre Eclaran 5 - obrázek 1
Kůže Pierre Fabre Eclaran 5 - obrázek 2
Kůže Pierre Fabre Eclaran 5 - obrázek 3
Pierre Fabre (4)
2.5 z 5 5 2.5 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
25%
3 hvězdy
25%
2 hvězdy
25%
1 hvězda
25%

Koupilo by znovu
25 %

Recenze produktu
Pierre Fabre Eclaran 5

Další recenze od 3.1.2015 11:18:55

Zasadní je si uvědomit, že to není lék! Upozornila mne na to moje kožní lékařka. Jakmile ho přestanete používat, tak přestane fungovat a to je asi hlavní rozdíl od léků, které mají něco zaléčit tak, aby se to po dobrání už neobjevovalo... Výhody tohoto krému jsou v tom, že dezinfikuje - pro někoho kdo má lehkou formu akné způsobenou bakteriemi ideální...dále bělí jizvičky a urychluje olupování pokožky a tím předchází ucpávání pórů... Nevýhodou je skladování v chladu a to že vám může odbarvit oblečení, ale to se mi ještě nikdy nestalo, stačilo mi ho dávat přiměřené množství (slabou vrstvu, dle pokynů) a nechat ho zaschnout a vstřebat... Pokud vás trápí dlouhodobě akné, tak vás tento výrobek nespasí, nechtě si od doktorky předepsat ještě alespoň Differine krém, který už obsahuje léčivé složky, které pomáhají dlouhodobě. Jinak musím ještě říct, že effaclar mi výborně pomáhá na dekolt. Na doporučení lékařky ho používám jen jako dezinfekci - nanést, nechat půlhodiny působit a smýt.

 • cena
 • bělí jizvičky
 • dezinfikuje
 • skladování
 • neléčí dlouhodobě


věk
25-34

Další recenze od 29.7.2013 23:35:28

Eclaran jsem dostala asi před 2 roky po návštěvě kožní, abych ho používala spolu s Effaclar gel od LRP na pupínky kolem vlasů a v dekoltu. Na začátku jsem byla úplně nadšená, když jsem si pupínek roznípala a na noc natřela, tak do rána skoro zmizel. Takhle to fungovalo asi měsíc a mastička z ničeho nic přestala zabírat, říkala jsem si, že to bylo možná tím, že jsem výrobek nedávala do ledničky podle pokynů, ale druhé balení mi rovněž nezabíralo i přesto, že jsem ho od začátku uchovávala v ledničce. Bohužel jsem stále nenašla nic lepšího, takže jsem přemýšlela, že si zas půjdu pro předpis. Ale po dnešním přečtení recenzí tady na Omlazení první zkusím ten Sudocrem.

 • rychle zabírá na akné
 • dobrá konzistence
 • dlouhodobě nezabírá
 • musí se rozstřihnout, aby se z balení dostala téměř polovina gelu


věk
25-34

Další recenze od 20.1.2013 10:25:11

tento krém jsem dostala od kožní, kvuli malým pupínkům na čele a v dekoltu. On funguje skoro jako chem. peeling a otvítá malé pupínky a ty se pak jen jakoby odrolí, nebo pomocí běžného peelingu odstaní, ale je mi stasně nepohodlné jeho používání. Musíte spát na ručníku, jinak si odbarvíte povlečení a dělá fleky na ručníkach jako od sava.. musí se uchovávat jedine v lednici ale funguje pokud máte zarudlé pupínky, tak on je docela vybělí a celkově dost bělí pleť. Takže pokud jste opálené, obličej budete mít jako v zimě :D používám ho pouze v případech SOS

 • účinky
 • nepohodlné používánívěk
25-34

Další recenze od 19.1.2013 22:50:02

Eclaran 5 by měl být něco podobného jako Akneroxid 5, ale na rozdíl od Akneroxidu 5 na mě neměl nikdy žádný účinek. Nevím, čím to je, protože účinnou látku mají stejnou (benzoyl peroxide). Liší se teda výrazně svojí konzistencí. Eclaran je takový tekutý, gelový, moc mi není příjemná jeho aplikace. Akneroxid je tuhý bílý krém, nikoli ale nějak hutný ve smyslu výživný. Další rozdíl je ten, že Eclaran lze dostat v lékárně pouze na základě lékařského předpisu. Akneroxid je volně prodejný. No ale zpět k tomu důležitému. Eclaran 5 jsem zkoušela několikrát. Na obličej, ani na záda či dekolt u mě neměl nikdy žádný účinek. Jen mi pokožku vysušil, toť vše. Od akné nepomohl. Je to zajímavé, ale jsem ráda, že alespoň ten Akneroxid funguje bezvadně. Eclaran 10, který je silnější, už je v porovnání s 5 o něco lepší.

 • žádné
 • gelová konzistence
 • nemá na mě žádný účinek, jen vysušení
 • musí se uchovávat v lednici


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Merck Contractubex gel

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené