Redken Extreme Strength Builder regenerační maska recenze a zkušenosti

Masky Redken Extreme Strength Builder regenerační maska
Masky Redken Extreme Strength Builder regenerační maska - obrázek 1
Masky Redken Extreme Strength Builder regenerační maska - obrázek 2
Redken (23)
3.6 z 5 5 3.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
67%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Redken Extreme Strength Builder regenerační maska

věk
35-44

vlasy
kudrnaté
suché
černé

Kremovitá světle šmoulová maska... ne moc hustá ani řídká. V balení je jí k naprasknutí. Dávám si masky vždy na co nejdéle, tudíž vždy když nikam nespěchám. Nechám působit klidě i několik hodin. Vlasy po této masce jsou pevnější a lesklejší. Mírný chemlon zmizii, pro chemlon většího rázu to chce trošku trpělivost. Tak jak to bylo v mém případě po prvním použití. Skoro celé vlásky ok, jen jedna část více zničená byla trošku mimo. Ale po 2-3 užití nebudete mít po chemlonu ani stopu. To co se mi s drogerkou nestalo ani po užití celého balení. Redken Extreme s tím prostě umí zatočit jak se sluší a patří. Za mě rozhodně ANO !!!

 • účinnost
 • výdrž - opět stačí malé množství
 • pozor na trošku rovnací účinek to je ale naprosto vpořádku u těchto typů masek vlásky zkudrlinkujete nějakou bezoplachovou péčí NO PROBLEM
 • nic - mě jen opět nerajcuje vůně ale to přežiju hlavně když funguje tak jak ma


věk
35-44

vlasy
vlnité
mastné
hnědé

souhlasím s elle.scorpio. Maka není špatná a le za ty peníze se očekávaný "zázrak" vážně nekoná. Vlasy mám ani ne po ramena, barvené s melírem, nijak zvlášť krepaté ani poničené je nemám, takže výrazný regenerační účinek vážně nepociťuji. Naštěstí jsem ji koupila od kamarádky za dobrou cenu, tak peněz nelituju, ale koupit si ji za plnou cenu, tak si ruku useknu. to maska Hydrate nebo Repair od Wella SP je o mnoho lepší ale taky levnější.

 • hustší konzistence takže nestéká z prstů
 • nic moc repair účinek
 • poměrně vysoká cena v poměru k účinkuvěk
25-34

vlasy
rovné
normální
zrzavé

Maska nebyla špatná, ale na to, co slibovala to zas taková sláva nebyla. Vlasy mám dlouhé, barvené, ale nijak zvlášť zničené a nepřišlo mi, že by byly nějaké výrazně pěknější a to ani když jsem si na hodinu udělala zábal. Bezprostředně po masce šly vlasy dobře rozčesat, ale druhý den už na vlasech nebylo znát, že tam nějaký zábal byl. Skvěle voní. To je bohužel tak vše, v této ceně se dají sehnat mnohem lepší kousky.

 • vlasy jdou dobře rozčesat
 • nezaznamenala jsem žádnou výraznou změnu na vlasech


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Revlon Orofluido mask

3.7 67% 6 recenzí

Hůře hodnocené