Tohle je jediná kulma, zatím, s kterou mě to baví. Je taková lehká a i když nemá klip, dobře se s ní pracuje. Je ovšem třeba té rukavice, zvlášť když jste začátečníci nebo nešiky :) Konec by sice měl zůstávat studený, ale to není. Nejlepší na kulmě ale je, že vlnky vydrží více méně (i bez tužidel a pod.) až do dalšího mytí (takže cca 2-3 dny) a jsou krásně lesklé. Nemám ani pocit, že by mi nějak zvlášť kulma ničila vlasy. Jediné, co mi trochu vadí je ten obal - je sice krásný (mám ten perleťově narůžovělý), ale vejde se do něj jen ta kulma bez šňůry a při odkládání horké kulmy se přece jen trochu ničí. Jinak ale 100 % doporučuji. Ovládání (tlačítka) je jednoduché.
Prstýnkové vlnky drží i 4 dny (mám jemné, dlouhé vlasy). Součást balení je žáruvzdorná rukavice a pouzdro. Příště bych si vybrala kulmu s širším průměrem ale kdo chce prstýnkové vlnky tak to bude dobrá volba. :)
Kulma Remington s pěkným květinovým designem. Vlnky po ní vydrží dost dlouho (i pár dní), dokonce i bez laku. Ze začátku to chce trošku cviku (hrozí spálení). Musím říct, že když jsem si kupovala kulmu já, tak jsem k ní teda žádnou rukavici proti popálení neměla (asi záleží, kde se nakupuje). Je lehká, rychle se nahřeje na požadovanou teplotu a snadno se s ní manipuluje.
Kulma má snadné ovládání s digitálním displaym, možnost nastavení teploty v rozmezí od 130-210 stupňů. Rychle se nahřeje, výhodou je otočný kabel. Součástí balení je žáruvzodrná rukavice a obal, přesto mě při kulmování pálí ruka. Stejně tak špička, která by pálit neměla, je horká. Přesto vlasy po použití kulmy jsou krásně zvlněné a vydrží opravdu dlouho.
Kulma má hezký květinový vzor. Součástí balení byl ochranný sáček a perlový náramek. Mrzí mě, že součástí nebyla rukavice proti popálení, která se však dá dokoupit. Otočný kabel všichni jistě ocení. Vlny vydrží dva dny bez použití speciálních přípravků. Manipulace a obsluha je lehká, nahřívání probíhá rychle a jednoduše. Vřele doporučuji.