Tyto laky jsem si moc neoblíbila. Mám tři odstíny a žádný nevydrží na nehtech víc než dva dny, což mi nestačí. S laky Rimmel Lycra Pro a Salon Pro se nedají srovnat. Vyhovuje mi ale štěteček. Laky se dobře aplikují, rychle schnou a stačí max dvě vrstvy. Dají se sehnat v hodně pěkných odstínech. Jejich výdrž je ale fakt slabá a další už bych si nekoupila.
Tento lak není žádná extra třída, ale vzhledem k tak nízké ceně si ho stejně nemůžu vynachválit. Jsou moje oblíbené, mám hned několik odstínů - které jsou mimochodem vyrobené přesně podle mého gusta. Lak je akorát velký, akorát tvarovaný a vydrží jedno balení poměrně dlouho, aniž by klesla jeho kvalita. V názvu má 60 seconds, ovšem zasychá o něco málo déle, ale to mi až tak nevadí. Štěteček by mohl být lepší, ale také to neshledávám jako velké negativum. Doporučuji a koupím další odstíny na zkoušku.
Vlastním žlutý odstín tohoto laku na nehty. Nevím, jestli je to tou světlou barvou, ale lak hodně prosvítá, druhá vrstva schne déle než jsem zvyklá u jiných laků. Jediné plus je výdrž laku, tím mne opravdu pozitivně překvapil, jen proto bych zvažovala koupi, ale už v nějakém sytějším odstínu. Seženete ho v mnoha pěkných odstínech.
Já jsem spokojená. Mají široké spektrum barev za velmi dobrou cenu. Doma mám asi 6 těchto laků. Štěteček mi vyhovuje, i když je poměrně hustý. Po dvou nánosech kryjí perfektně. Schnou taky rychle (samozřejmě ne do šedesáti sekund). Bílá je opravdu bílá a černá je taky super :). Myslím, že je to takový drogérkový LEPŠÍ průměr.
Chtěla jsem původně vyzkoušet víc barev, ale rozmyslela jsem si to. Tento lak není tak kvalitní, jak jsem si představovala. Na obale píšou, že stačí jedna vrstva laku, jenže pokud necháte jen jednu vrstvu, vypadá to příšerně. Musíte aplikovat aspoň dvě vrstvy. Nanášení laku štětečkem taky není zrovna ideální. Opravdu si musí člověk dávat velký pozor, aby nenabral moc nebo málo laku. Ale obecně štěteček není až tak špatný, lakuje se s ním celkem dobře. Schne poměrně rychle, ale nikdy jsem nestopovala, jestli na zaschnutí stačí opravdu jen těch 60 sekund.