Rimmel Match Perfection Korektor a rozjasňovač 2v1 recenze a zkušenosti

Korektory Rimmel Match Perfection Korektor a rozjasňovač 2v1
Korektory Rimmel Match Perfection Korektor a rozjasňovač 2v1 - obrázek 1
Korektory Rimmel Match Perfection Korektor a rozjasňovač 2v1 - obrázek 2
Rimmel (109)
3.9 z 5 5 3.9 47
Celkem 47 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
60 %

Recenze produktu
Rimmel Match Perfection Korektor a rozjasňovač 2v1

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 12.3.2012 18:41:36

Skvělá novinka, korektor má štěteček pro přesnou aplikaci, dobře se roztírá, je výborný na kruhy pod očima. Oční okolí krásně projasní. Zakryje každý pupínek a nedokonalosti.

  • rozjasnuje
  • kryje skvěle
  • nic


Další recenze od 7.4.2012 19:43:27

Je to skutočne malý zázrak. A to ho robí ešte úžasnejším. Dokonale kryje nedostatky a rozjasňuje tmavé kruhy pod očami. Má také skvelé schopnosti, že nemusím použiť ani make-up! Jedinou nevýhodou sa mi zdá byť obal- ťažko sa z neho vytláča jeho obsah. A potom vždy dostanem viac, ako som vlastne chcela. I tak pre mňa je už čislo 1*.

  • vydrží dlho bez rozmazania
  • praktický šteček
  • dobre hustá štruktúra
  • dokonalé krytie
  • cenovo dostupný
  • obal je nevýhovujúci
  • rýchlejšia spotreba


Musím doporučit, opravdu dlouho jsem četla veškeré recenze na internetu až jsem se nakonec rozhodla pro tento korektor. Je opravdu úžasný. Používám ho především na kruhy pod očima, které mám vždy hodně tmavé a vždy je krásně zakryje. Určitě ho koupím znovu.

  • Perfektní krytí
  • Příjemná aplikace - dobrý o bal
  • Přenositelnost
  • Žádné


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 10.1.2013 20:26:36

Podle mého názoru, je tohle nejlepší drogérkový rozjasňovač. Jeho krytí není nijak závratné (používám pod něj ještě korektor), ale jako rozjasňovač je bezkonkurenční. Stačí ho použít velmi malé množství a hned pleť vypadá zdravěji :-) Je poměrně hutný, ale i tak se do pleti jednoduše vklepává. Jen jeho balení je trošku nepraktické... Občas je problém rozjasňovač z obalu vydolovat a štěteček, který balení obsahu, je vcelku nepoužitelný... Je neustále celý od rozjasňovače a když se jím ho pokusíte rozetřít, tak nanášíte akorát více a více roduktu na pleť... Takže jej vklepávám prsty a jsem s ním velmi spokojená :-)

  • Rozjasňuje i při malém množství
  • Nezalézá do vrásek
  • Rychle se vstřebává
  • Obal
  • Málo odstínů


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

Tento korektor je jeden z nejlepších, které jsem měla. Výborně kryje kruhy pod očima, rozjasňuje a díky štětečku se snadno používá. Nevýhodou možná je, že při častém používání se celkem rychle spotřebuje. Odstín mám ivory a pro blondýny je ideální.

  • barva
  • dobře kryje
  • štěteček
  • rychle se spotřebuje


strana 1 z 9
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

NYX Concealer In a Jar

4 75% 4 recenze

Hůře hodnocené