Rimmel tedy zrovna dvakrát mezi mé favority celkově nepatří, ale občas se naskytne vyjímka. A to je i tento korektor. Záměrně říkám korektor, jelikož jako rozjasňovač mi nepřijde ani malinko. Líbí se mi balení, je praktické a obsahuje štěteček. Z tubičky se korektor snadno vymačkává. Používám ho na prosvětlení pod oči a jsem spokojená. Má řidší konzistenci, ale do pleti se mi dobře zapracovává. Nezalézá do vrásek a linek. Hezky prosvětlí a oživí pohled. Krytí je slabší, ale mě vyhovuje, jelikož na pupínky a kruhy pod očima nijak netrpím.
Tohle je skvělý korektor, který navíc rozjasňuje oční okolí. Člověk hned vypadá svěžeji. Krytí má střední až lehčí, takže velké a tmavé kruhy nezakryje, ale to mě netrápí. Korektor kupodivu nezalézá do vrásek, ani je nijak nezvýrazňuje (používám ale pod korektor oční krém). Také není tento korektor vhodný na akné a jiné nedokonalosti na pleti. Podle mě je čistě jen na použití kolem očí. Odstín 010 Ivory je perfektní i pro velmi světlou pleť. Trošku mi vadí obal, hlavně teda štěteček, který je tam zbytečný.
Tento korektor je skôr vhodný pre ženy ktoré nemajú veľké problémy s kruhmi pod očami. Má naozaj menšiu kryciu schopnosť a skôr okolie očí len prejasní. Má celkom veľký obsah, takže dlho vydrží, jedinou nevýhodou je balenie lebo ku koncu je už problém s vytláčaním obsahu, čo je dosť otravné najmä ráno keď sa človek ponáhľa. Na nejaké nedokonalosti a diskolorácie na pleti určite vhodný nie je. Beriem to ho čisto ako korektor pod očí ktorý nevysúša očné okolie.
Bežne používam Catrice korektor,ktorý mi úplne vyhovuje,no mala som chuť skúsiť iné.Vzala som ho už zo zúfalstva,že som konečne našla u nás v DMke svetlý korektor,schopnej farby,keď už som oplakala,že Dermacol cover má u nás až 4 odtiene a všetky boli oranžové,tmavé :-) Späť ku korektoru.Korektor je riešený tubou,na konci štetček,cez ktorý po zatlačení tuby vytečie korektor.Niekedy to má nevýhody,že môže vytiecť viac,ako by človek chcel.Štetček nepoužívam,vklepkávam ho prstami.Korektor rozžiari okolie očí úplne skvele.Nanesiem,zapúdrujem a mne kruhy redukuje teda ozaj dobre.Po zapúdrovaní mi v pohode vydržal od rána do večera,aj v týchto teplách.Do vrások nezaliezal,ale mám ich ešte minimálne.Ja som s ním spokojná
Tento korektor jsem si koupila už je to delší doba, na doporučení, líbil se mi štětečkový aplikátor, akorát se mi z něj špatně něco vymačkává, bojím se, že když zatlačím moc tak mi to vyteče později do víčka, protože to teče zpětně, zmáčknu tubičku a ono nic a po chvíli je ve štětečku korektor, co se týká krytí tak kryje slabě, ale tolik mi to nevadí, zmírní zarudnutí a hlavně, za to má u mě velké plus, nevysušuje mi pleť, takže to je bomba, jsem spokojená, jestli mi dojde tak pořídím znovu, jestli k tomu někdy dojde, protože je ho tam opravdu dost