Saloos květinová pleťová voda Lemon Tea Tree recenze a zkušenosti

Tonizace Saloos květinová pleťová voda Lemon Tea Tree
Tonizace Saloos květinová pleťová voda Lemon Tea Tree - obrázek 1
Saloos (62)
4.7 z 5 5 4.7 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
75%
4 hvězdy
25%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Saloos květinová pleťová voda Lemon Tea Tree

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 21.4.2015 20:57:05

Kosmetiku Saloos používám cca třetím rokem a jsem nadmíru spokojena. Tahle květinová voda je skvělá! Pleť hezky osvěží, uleví od nepříjemného pnutí, příjemně voní, pleť je celkově zklidněna. Je ideální na léto. Pleťovou vodu používám buď jen tak nebo si ji na noc nastříkám na obličej a poté ještě aplikuji olejíček, taky od Saloosu, tahle kombinace mi vyhovuje, dokonce se mi po delším používání pleť zlepšila. + Pleťová voda má praktické balení, můžu ji s sebou vzít všude a mít stále po ruce.

 • osvěží
 • rozprašovač
 • obal
 • voní
 • ne


Další recenze od 25.2.2015 16:26:56

Koupila sem k léčení akné ale používám jej především k míchání masek. Krásně voní ale podle mne nijak extra nečistí. Akné se mi po něm ani nezlepšilo ani nezhoršilo. V létě jistě využiji jako osvěžovač do kabelky. Čekala sem od toho víc, ale je to jen květinová voda a s tím se musím smířit :) K míchání masek je ale úžasný. Díky dávkovači to nepřeženu a tak nemám masky nikdy řídké ani husté.

 • vůně
 • čekala jsem víc


věk
25-34

pleť
smíšená
alabastrový odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Velice hezky vonící voda, takový citronek, pít se to nemá, ale láká to. Úplně nevím, jestli je složení vyloženě jemné, v každé vodě je voda z dané rostliny 98% a 2% alkohol. Předpokládám, že to tu květinovou vodu konzervuje, ale myslím, že to i mírně vysuší, ale to pak asi zase dožene olejíček, který aplikuji hned po vodě. Dokud jsem ji neměla, šplíchala jsem se před olejíčkem vodovodní vodou, ale myslím, že ta kůže je na tom líp s tou květinovou, regenerace je rychlejší. Bez vody jsou saloos oleje dosti k ničemu a kdo toto neví, je z nich zklamaný. I na masáže jsou lepší na vlhké kůži po koupeli.

 • hydratace před olejem
 • nahrazuje chlorovanou vodu z vodovoduvěk
35-44

pleť
smíšená
alabastrový odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 23.6.2013 15:36:30

Květinová pleťová voda s vůní Lemon Tea Tree je výborný pomocník zvláště na léto pro osvěžení pleti. Vůně mi naprosto vyhovuje, pokožku výborně osvěží a navíc je v praktickém balení s pumpičkou. Vodu používám zvláště na noc na zklidnění mé problematické pleti, Tea Tree složka pokožku zklidňuje. Velmi doporučuji.

 • zklidnění problematické pleti
 • nic


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené