Mám Oh so special. Díky pochvalným recenzím všude možně jsem se rozhodla Sleek taky vyzkoušet. A nelituju! Stíny jsou naprostá bomba. Nepráší, pigmentace na můj vkus akorát, neslévají se a s použitím báze od Urban Decay pro ně není problém výdrž i 12 hodin v perfektním stavu. Nehodí se mi akorát odst. Bow, který je hůř pigmentovaný. Paletka je ve vkusném, nenápadném balení a vypadá, že něco vydrží. Po téhle pozitivní zkušenosti pořídím i další paletky, brousím si zuby na Storm.
Tyto paletky mám zatím ve dvou verzích - Storm a Showstoppers. Všude jsem o nich četla jako o nějakém zázraku, proto jsem po prvním vyzkoušení byla trochu zklamaná, ale pak přišlo mé racionální já a musím říct, že za ty peníze neznám lepší stíny. Pigmentace je opravdu skvělá, ale jen u třpytivých odstínů, matné na tom tak dobře nejsou. Výdrž na očích se bez báze pohybuje kolem 5 hodin (mám trochu mastnější víčka), s bází je ovšem výdrž celý den i noc. Moc se mi líbí výběr odstínů a různé limitky, myslím, že si vybere každý. Bytelné elegantní černé obaly beru už jen jako třešničku na dortu.
Tak dlouho jsem se rozhoupávala, až mi přestali limitovanou paletku Showstoppers prodávat. Kupovala jsem na ebay a poslední kus, proto je cena vyšší, jinak se již nikde nedala sehnat. Paletka je moc pěkná, obsahuje krásné odstíny, co mě zarazilo, že na to jak jsou paletky Sleek vychvalované je rozdíl v pigmentaci a konzistenci mezi matnými světlými odstíny a odstíny se shimerem nebo třpytkami. To sice některé blogerky zmiňují, ale vždycky říkají trošku, já bych řekla, že docela výrazně Ale i přes to musím říct, že jsem spokojená, S výdrží, aplikací apod nemám vůbec žádný problém. 12 stínů za takovou cenu je opravdu dobrý kup. Určitě ráda vyzkouším i další paletky od této firmy.
Mám ve verzi Oh so special a můj názor je takový rozpačitý. Před koupí paletky jsem shlédla několik youtube a blogerských recenzí, takže jsem od sleek paletek obecně očekávala hrozně moc. Paletka je sama o sobě krásná, velmi chválím sestavení odstínů, je to první paletka, kde využívám opravdu všechny stíny. Bohužel jsem díky těm všem opěvujícím recenzím čekala od stínů trochu víc, většina mi přijde málo pigmentovaná a výdrž na víčku také není uplně ideální.
Koupila jsem si Oh So Special (hl. kvůli růžovým matným i třpitivým odstínům) a popravdě jsem čekala, že bude paletka větší a více máslovitější, ale na druhou stranu dávám 5z5ti jelikož je opravdu levná a za tu cenu lepší těžko seženete. Některé odstíny lehce práší-spíše ty matné, ty lesklé jsou podle mých představ. Jinak výdrž je skvělá i bez báze! Skvělé je taky obří zrcátko, kde se dá pěkně pohodlně namalovat. Až na jeden (bronzový) odstín se mi líbí všechny. Přiložený palikátor, jsem rovnou vyhodila, mnohem lépe se stíny nanáši prsty, nebo stětcem.