Moc děkuji těm, kdo Driclor vymysleli. Je to opravdu úžasný přípravek. Když mi o něm řekla kamarádka nevěřila jsem tomu. Přece, kdyby to bylo opravdu účinné měl by ho každý, ale pak jsem ho vyzkoušela a jsem z něj nadšená! Opravdu chrání před pocením!
Kůže mě po něm svědila, pálila, a to jsem dodržovala pokyny na obale. Je moc agresivní, ale to je i v návodu napsáno. Bohužel se dá sehnat jen v lékárnách. Celkem drahý.
Pro mě číslo jedna v antiperspirantech. Ani jsem nedodržela začínající kůru 7 dnů a přípravek funguje jak má. U mě stačí 1-2x týdně. Před aplikací pokožku "vysuším" dětským pudrem. Občas mě i melinko svědí ale to se dá vydržet pokud se to neškrábe. Budu kupovat stále dál a dál.
Na doporuceni kamaradky jsem si ho koupila a neprecetla navod a aplikovala jsem si ho na oholene partie. Zacalo to tak stipat, myslela jsem , ze vyletim z kuze. Sice jsem druhy den mela vyrazku , ale nepotila jsem se jako predtim. Me pomaha od poceni v zime ho nepouzivam , ale v lete se obcas hodi. Nevim, jestli to je timto vyrobkem, ale uz se nepotim jako pred koupi tohoto vyrobku.
Koupila jsem si ho proto, že jsem chtěla omezit pocení a to hlavně teď v létě, kdy jsou mega horka. Používám jak na nohy, tak do podpaží. Na nohy mi to nějak extra nepomáhá, ale v podpaží pomáhá dost, už se nepotím tolik, jako dřív. Co se týče štípání atd. tak to já jsem vůbec nezaznamenala. Používám dle návodu.