Walmark Decolen pro ženy recenze a zkušenosti

Doplňky stravy Walmark Decolen pro ženy
Doplňky stravy Walmark Decolen pro ženy - obrázek 1
Doplňky stravy Walmark Decolen pro ženy - obrázek 2
Walmark (11)
1.6 z 5 5 1.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
67%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
0 %

Recenze produktu
Walmark Decolen pro ženy

věk
25-34

Další recenze od 6.5.2015 13:49:26

Tabletky som užívala ešte keď som bola 20 ročná naivná žaba. Tabletky by mali dodať prirodzený plný tvar a spevniť poprsie. Ono je to asi tak počas užívania sa mi prsia naozaj zväčšili. Zväčšili sa do takej podoby ako mám pred menštruáciou. Proste len nabrali trochu objemu ale nejaké extra zväčšenie že by som musela utekať kúpiť novú podprsenku sa nekonalo. Vyzerať to vyzeralo pekne. Boli plnšie, také"nafúknuté"a myslím že aj pevnejšie aj keď v tom veku som teda nejaké veľké problém s pevnosťou nemala. Najsmutnejšie na tom všetkom bolo že po dobratí tabliet sa mi prsia echt rýchlo vrátili do normálu. So samotných tabliet mi našťastie zle nebolo ani neboli ťažké na žalúdok. Takže zhrnutie:tablety síce nejaký efekt u mňa mali(malý ale mali) ale po dobratí sa celý efekt stratil. Podla mňa sú to vyhodené peniažky a tablety sú zbytočne drahé.

  • prsia sa nafúknu asi ako pred menštruáciou(efekt je malí ale je)
  • po tabletách mi nebolo zle
  • efekt sa po dobratí veľmi rýchlo vráti do stavu pred užívaním tabliet
  • cena


věk
25-34

Další recenze od 2.1.2013 14:15:56

Tabeltky dostala maminka k Vánocům před lety a po pár dnech je musela přestat používat, nebylo jí dobře a dopídily jsme se jen toho, že používá navíc Decolen. Po pár dnech od vysazení se vše zas srovnalo, ale nechtělo se nám vyhodit 120tbl a tak jsem je začala brát já, jako pokus. Kromě o mnoho větší citlivosti k migrénám než obvykle se s prsy samozřejmě nic nedělo a za 4 týdny jsem tabletky definitivně vysadila. Podobným "lékům" nevěřím a nikdy věřit nebudu a shoduje se se mnou i mnoho mých kamarádů lékařů nebo farmaceutů. Decolen má pouze reklamu a díky "přírodnímu" složení nemá žádné divoké vedlejší účinky jaké měl u mě třeba kdysi Lipoxal. Mnohem více mohu doporučit sprchování studenou/teplou a masáže, které pokožku zpevní opravdu viditelně.

  • způsobují bolest hlavy
  • bez účinku
  • předraženévěk
35-44

Další recenze od 31.12.2012 18:20:10

Jsou to tabletky, které mají udržovat pevné a plné poprsí a zdraví prsou. Obsahují rostlinné výtažky fytoestrogeny, které mají pomoci získat plnější dekolt. Dále obsahuje některé další látky jsou je lykopen, látky z brukve, vit. D a další. Užívám to asi třetí měsíc a upřímně, absolutně žádné změna. Nečekala bych zázračný růst prsou třeba o číslo nebo víc, ale aspoň nějaké zpevnění se dostavit mohlo. Řekla bych, že prsa mám pořád stejná. No je to asi chyták, minimálně na mě to vůbec nepůsobí. Znovu bych nekoupila.

  • žádné
  • neúčinkuje
  • vysoká cena


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené