arrow
profile_image
Nikyna15
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, nemáte někdo zkušenost s fitkem BBC jako recepční? Jsem pozvaná na pohovor a nějak nevím, co od toho mám očekávat. V jejich požadavcích stojí, že chtějí komunikativní anglický jazyk a z toho mám asi největší strach. Nevíte někdo, na co se mě asi tak mohou ptát? Nemáte s tím někdo stejnou zkušenost?
Předem děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nikyna15: Můžou s tebou část pohovoru komunikovat v angličtině, kupříkladu.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžou se tě anglicky zeptat prakticky na cokoliv (oblíbené otázky jsou např. jak trávíš svůj volný čas nebo jakého největšího úspěchu jsi v životě dosáhla). Nebo klidně můžou vést celý pohovor v angličtině.

arrow
profile_image
Nikyna15
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc děkuju

V praxi jde o to, abys uměla obsloužit zákazníka fitka cizince. Takže umět popsat lekce, permanentky a prostě takové ty základní věci, aby byla spokojenost na straně fitka i zákazníka. Na pohovoru těžko říct, buď angličtinu nebudou na pohovoru řešit, postačí jim, že máš znalosti podložené papírem, ale často si také tyhle firmičky hrají na vyvíječe léku proti rakovině a bazírují na své důležitosti , takže může být i v angličtině pohovor... V každém případě to určitě zkus a pak písni, jak to dopadlo Hodně štěstí.

Cituji Lady Flame: Můžou se tě anglicky zeptat prakticky na cokoliv (oblíbené otázky jsou např. jak trávíš svůj volný čas nebo jakého největšího úspěchu jsi v životě dosáhla). Nebo klidně můžou vést celý pohovor v angličtině.

Spíš bych to tipovala na hraní na zákazníka - protože je hezké, že umí popsat své hobby, ale musí hlavně znát slovíčka k práci - takže např. vstupné, přejete si platit hotově, zde jsou klíčky, šatny jsou támhle, lze zakoupit permici, lze zakoupit nápoje, doplňky stravy... něco takového bych se naučila.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Patty: musí hlavně znát slovíčka k práci

Záleží jak kde. Ono se na tom popisu hobby nebo free time totiž dobře pozná, jak ten člověk umí nebo neumí mluvit. Mně se na pohovorech na asistentky/recepční taky neptali na slovíčka týkající se práce. Teď pracuju jako mzdová účetní pro Švédsko (švédsky fakt neumím, požadovali "jenom" výbornou aj) a taky se mě anglicky neptali na žádná slovíčka týkající se účetnictví...

Je to individuální, jak to zrovna ten zaměstnavatel nebo personalista řeší. Já mám zase zkušenost trochu jinou.
Preventivně bych se ale přeci jen na ty slovíčka aspoň letem mrkla a nebo si zkusila doma nahlas něco souvisle říct a trochu se rozmluvit. Pak z toho třeba nějaký věty použije.

arrow
profile_image
saraalee
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikyna15: : Ahoj! nejdříve si zkus mluvit do zrcadla a nebo si na pc nahraj video a podivej se jak to vypadá...moc to pomůže Take doporucuju vygoogluj si nejčastější otázky na pohovorech a odpovídej stručně jasně, žádné nevim, asi, možná. Máš jasný cíl, stát se recepční a ráda pracuješ s lidmi, jsi optimista. Určitě se na konec zeptej na plat, před rokem když jsem byla ještě v CR tak mam dojem že výplata cca 11-12 čistého což je docela bída. Za zkoušku rozdodně nic nedáš. Nesmí se ptát na tvuj stav zda jsi vdana nebo svobodná a zda máš či planuješ děti, tak pozor, klidně řekni, že toto je otazka velice nevhodná. Zeptat se u pohovoru uchazeče na jeho zdraví, věk, počet dětí či na to, zda kouří, může přivodit firmě velké problémy. Za takové "zakázané otázky" jí hrozí až desetimilionová pokuta a špatná pověst.....více najdeš na netu
http://www.inzerceprace.cz/clanek/osobni-udaje-ner ikejte-co-nemusite/

Ahojky, absolvovala jsem pohovor v BBC. Co se týče angličtiny, naprosto pohodička, toho se bát nemusíš. Ale ten plat ZTRÁTA ČASU. Myslela jsem, že si dělají srandu..

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Šarlotte: A kolik ti nabídli plat? Docela by mě to zajímalo.

arrow
profile_image
Macetka
od 1. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kutunka: Dělala jsem tam měsíc a půl než jsem našla něco jiného. Nabídli mi 12 000 Kč hrubého - katastrofa ten plat.

Přesně tak už nevím jestli to bylo 8.000,- čistého nebo 9.000,- je to 2 roky zpět. Přesně jak píše Macetka- katastrofa! Na to jak je BBC vyhlášené a má obrat, je to o polovinu míň než jsem brala jako recepční v jiném soláriu.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Šarlotte: Přesně tak už nevím jestli to bylo 8.000,- čistého nebo 9.000

Na jejich inzterát narážím dost často, zjevně jim tam nikdo moc dlouho nevydrží. Nabízejí směšný plat 12.000 hrubého.

arrow
profile_image
Petra2012
od 12. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků
Petra2012 dnes 13:01 hod.

Slečny a paní chci dusledně varovat vubec před vstupem do jakeho kolikoliv centra BBC FITNESS u vchodu vam dali smlouvu na clenství výhody strasně velké výhody ale pozor většinou se upisujete na 3 roky ke smlouve kde musite platit měsíční splátky pokud jste nemocne nebo z nejakeho duvodu nechcete navstevovat BBC nedá se smlouva zrušit pouze se souhlasem společnosti.Ktera Vám ho v zivote neda.Navštívila jsem BBC dvakrat spinningová kola v žalostném stavu.A po trech letech mi prislo do schránky ze mám uhradit 22TIS.Takze Varuji!2 návštěvy ve výhodném fitku Vás mohou příjít pěkně draho.Řeší to můj právní zástupce .Navic pokud smlouvu nevypovite prodluzíjí Vám automaticky smlouvu na 36mes dalších a vůbec je nezajímá že to nechcete.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené