Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s reklamací nebo výměnou zboží z obchodu Cropp town, koupila jsem jako dárek kamarádce šusťákovou bundu na jaro ale je moc velká potřebovala bych ji vyměnit za bundu o číslo menší, ale na dokladu je napsáno že to lze vyměnit do 7 dnů, ale já tu bundu kupovala asi před měsícem ale přijde mi škoda ji prostě vyhodit nebo kupovat novou když tahle stála kolem 1500,- kč a byl to hlavně dárek, tak se chci zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s výměnou nebo raklamací v tomto obchodě. Děkuji za odpoveď

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle zákona máš možnost vrátit zboží do 14 dnů. Pokud tam mají 7 dnů tak ůžeš příjít s tím agrumentem 14 dní... někdy to vyjde ale po měsíci je to asi moc dlouhá doba.

A zboží se reklamuje pro nějakou vadu ušití nebo materiálu, ale ne kvůli nevhodné velikosti.

Každopádně tam můžeš jít se zeptat a zkusit se nějak domluvit.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kokinecka: Já se bojím, že těch 14 dní platí pouze pro nákup přes internet (takže obchody typu alza, kasa), ale u normálního obchodu nemusí zboží brát zpět vůbec. Ale nemám to ověřené.

Těch 14dní dle zákona se vztahuje opravdu jen na internetové obchody. Takže záleží na vstřícnosti prodavaček, ale pokud je bunda ještě s cedulkami, tak si myslím, že by to neměl být problém. Pokud tedy tu bundu budou ještě mít.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené