arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobré odpoledne,

začátkem dubna jdu na zvětšení prsou, mám navrhnuto 140 - 180 ml. Bojím se, aby to nebylo moc málo. Pod žlázu. 52 kg, 163 cm. Chtěla jsem se zeptat, jak jste to řešili s prací? Za jak dlouho jste byly schopné fungovat a jít do práce? Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám stejnou váhu a výšku jako ty. nevím kolik máš pod prsy ja cca 70cm. Mám 315ml a je to tak akorát. Jinak fungovat plnohodnotně jsem byla cca po 10 dnech. Implantát mám pod sval.

Cituji Sophia: navrhnuto 140 - 180 ml

To je nějak moc málo, není?

Cituji Sophia: Za jak dlouho jste byly schopné fungovat a jít do práce

Záleží jakou děláš práci, jestli někde v poho v kanceláři nebo něco namáhavějšího. A také jak kdo. Já byla schopná až po 14 dnech a stejně jsem musela ještě opatrně.

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sophia: mám navrhnuto 140 - 180 ml.

Taky mi to připadá málo, nevím, jak to bude sedět přímo tobě, ale abys pak nelitovala ale možná k tomu měl doktor nějaký důvod
A co děláš za práci? Pokud nějak více manuálně, tak buď doma asi déle.. podle toho, jak tě to bude bolet

Cituji Sophia: mám navrhnuto 140 - 180 ml

Mně se to zdá taky nějak málo. Nevím tedy jaký máš základ, ale určitě bych si dala víc - alespoň 280 ml. Nemůžu ale přesně posoudit, nejspíš má doktor nějaký důvod.
ad rekonvalescence - lehkou káncelářskou práci jsem byla schopná dělat po týdnu a kousek, při obtížnější práci je třeba zůstat doma podstatně déle.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mystique:

Mám jedničky, ale doktor nechtěl přistoupit na více .. když vidím tvé foto, příjde mi, že mi tam téměř nic nedá :/

Reaguji na sartre:
Reaguji na LedovaKralovna: Reaguji na dadulik:
Jdu k doc.Měšťákovi a on prostě nějak velká prsa nedělá, tak asi proto má navrženo jen tak málo. Jinak mám kancelářskou práci, tak právě netuším, jak dlouho budu muset být doma, vím, že je to individuální, ale zajímalo mě to,neustále se strachuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reagují na Sophia: být tebou zkusím konzultaci ještě u jiného doktora protože tak málo ML to jsem ještě neslyšela, že by si někdo dával! Až ti opadnou otoky ještě se ti zmenší a bude že to mrzet že jsi vyhodila tolik peněz a prsa nikde! Volila bych raději Kufu, nebo Kmentu

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a kancelářskou práci po 2 týdnech

Zas tolik se v tom nevyznám, ale když to má pod žlázu, tak se dává míň než pod sval. Ten sval to hodně přimáčkne. Nějaký důvod pro tolik ml si myslím bude.

arrow
profile_image
marilka
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sophia: vidím,že jsi u Měšťáka byla na nosu, jako na jiný plastiky je super,ale na prsa bych k němu nešla,on fakt dělá malý...to si myslím,že je jediný důvodu,proč ti navrhl tak málo. Zkus narychlo v esthé změnu,ještě konzultaci u někoho jiného. Nebo třeba Kufu v Perfekt clinic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sophia:
No ono každej ml udělá divy. Já mám taky poměrně málo ml, původně dr. plánoval 195 ml střední profil, nakonec dal 225 ml vysoký profil. Byla jsem u dr. Chovana v Asklepion. S velikostí jsem ale spokojená, jsem malá a větší by nevypadali dobře. Jukni na můj profil na fotky. Fotky před opkou ještě přidám, měla jsem nulky, teď Bčka. Sice jsem to nedělala, ale nabízeli mi vizualizaci na přístroji, tuším Vecra nebo tak nějak se to jmenuje? Ukáže ti to, jak by to mohlo vypadat po opce, stojí to jen kolem 800,-. Já si jen vyzkoušela ty jejich zkoušítka, to mi stačilo, abych si udělala představu. Určitě doporučuju ještě další konzultaci jinde.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a s tou prací… každá to máme jinak. Já měla opku v úterý a další týden v pondělí jsem už šla do práce, ale sedím u PC. Tři dny jsem jen ležela, čtvrtý jsem si uvařila. Teď jsem 10 dní po a krom toho, že mě z té stahovací podrody bolí žebra se cítím super. V pohodě si už myju vlasy a dělám běžný domácí práce, samo s opatrností. Nenosím nic těžkýho a nedělám prudký pohyby. Neměla jsem ani modřinku, otoky ještě jsou, ale fakt se cítím dobře. Ten první týden jsem i chodila dost opatrně, taková babča, ale teď už chodím normálně. Prsa tak jako trnou, táhne to, ale každej den je to lepší a lepší. Ta podprda tomu pomáhá, drží je to pěkně pevně, jo a taky mám ten nadprsní pás. Takže uvidíš. Četla jsem tu, že holky braly arnicu, taky beru, ale začala jsem až po opce. Zdá se, že to pomohlo.

Je to individuální. Známá šla do práce až po měsíci od operace, 14 dní jen ležela. Každá to má holt jinak... byla na pokoji se slečnou, která po opce už cupitala po pokoji a známá fňukala

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sophia:
Ahoj, já mám 165/52 a mám teď 400g pod sval, předtím jsem měla 315 pod žlázu a bylo to akorát i teď nemám žádné obry, dělá mi to maximálně navíc 1/2 velikosti.Těch 140-180 ti udělá dva malé kopečky na hrudníku, nevím, jak máš široký hrudník,prso, ale někdy malá velikost vypadá hůř, jak větší.Měšťák dává velmi malé velikosti a jen pod žlázu, já bych k němu na prsa nešla, každý je odborník na něco jiného...někdo na nosy a facelifty a jiní zase na prsa.
K tématu, já šla do práce po obou operacích po 14 dnech a dobré....sice s opatrností, ale jde to, pokud neděláš těžkou práci, nošení těžkých věcí apod..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na linda 4: koukám, že operace se super povedla. Přeji rychle zahojení a už žadné komplikace.
Reaguji na Sophia: k Měštákovi bych na prsa taky nešla. Na nos je určitě super, ale na prsa určitě ne. Ještě jsem tady snad ani neslyšela, že by dal okolo 300ml a to opravdu není mnoho

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené