Holky, nenašla jsem tu téma, takže zakládám, snad jsem ho nepřehlédla.
Dnes jsem při surfování narazila na nutri color cream od Revlon.
Píší: Barevná vlasová regenerační maska. Dodává krásu barveným vlasům, oživuje barvu mezi jednotlivými barveními. Zjemňující a antistatický efekt. Doba působení pouze 3 minuty. Obsahuje ovocné kyseliny. Hydratující, zjemňující a vyživující pro snadnější rozčesání. Vlasy netěžknou. Mají různé odstíny
Já chodím na tmavě hnědý intenzivní přeliv ke kadeřnici a používám šampony a masky InnerEffect od Goldwellu. Kdyby to oživilo barvu, tak to by bylo super. Ale mám strach, aby to nechytlo jinak, a neudělalo to problémy pak při dalším barvení u kadeřníka.

Máte některá zkušenosti? Jak často to používáte?

Používala jsem platinový, když jsem ještě byla blondýna.

Cituji JulyJuli: Kdyby to oživilo barvu, tak to by bylo super. Ale mám strach, aby to nechytlo jinak

Barvu to oživí pěkně a navíc i ta regenerace super, ale s tím chytáním jsem tě asi nepochopila, jak to myslíš?

Cituji mishka999: Barvu to oživí pěkně a navíc i ta regenerace super, ale s tím chytáním jsem tě asi nepochopila, jak to myslíš?

Já jsem při posledních pár barvení u kadeřníka(nikdy jsem se nebarvila doma) měla problém s chytnutím barvy. Ptali se, jestli nepoužívám jiný šampon apod. Takže mě jen napadlo, zda by mi díky tomuhle pak jinak nechytla ta barva u kadeřníka než normálně.
Tím, že si teda dávám přeliv a ne barvu, tak se samozřejmě víc vymývá. To znamená, že po aplikaci tohohle bych ty vlasy měla zase tmavší (přemýšlím nad odstínem tmavý kaštan) jako čerstvě po barvení? Chytá to i na odrosty? Nebo jsem pochopila blbě, že je to něco jako ten barvící šampon?

Cituji JulyJuli: Takže mě jen napadlo, zda by mi díky tomuhle pak jinak nechytla ta barva u kadeřníka než normálně.

Hmmm, tak to si netroufnu říct.

Cituji JulyJuli: To znamená, že po aplikaci tohohle bych ty vlasy měla zase tmavší (přemýšlím nad odstínem tmavý kaštan) jako čerstvě po barvení? Chytá to i na odrosty? Nebo jsem pochopila blbě, že je to něco jako ten barvící šampon?

K barvicímu šamponu bych to nepřirovnala. Je to poměrně neobvyklý produkt, těžko přirovnatelný. Spíš něco jako skoro-přeliv-maska Neměla jsem sice tmavý, ale opravdu jsem byla velmi spokojená. Ale že bys měla po tomhle tmavší odrosty, to asi ne, nebarví to, myslím. (Na blond vlasech to dělalo efekt jako silver šampon pro oživení/vybělení blond barvy.)
(Mimochodem díky za připomenutí tohodle produktu, úplně jsem zapomněla, že bych se mohla poohlídnout po tmavým, když jsem bruneta a ten platinový už mi leží v polici bez využití.)

Cituji mishka999: Mimochodem díky za připomenutí tohodle produktu, úplně jsem zapomněla, že bych se mohla poohlídnout po tmavým, když jsem bruneta

Tak já jsem srab a počkám, až ho vyzkoušíš a řekneš, že jsi z toho neměla oranžovou hlavu
Já než jdu na barvení, tak mám pocit, že už neni ta barva jednotná a je tak zvláštně vymytá, že mám ty vlasy jakoby flekatý, tudíž něco takovýho by bodlo. Ale tuhle mojí hnědou jsme s kadeřnící pilovaly dlouho, tak bych to fakt nerada nějak zkazila tim, že si dám na hlavu zas něco dalšího.
A nevíš, kde to koupit mimo net? Koupila bych si kdyžtak nejdřív tu malou kuličku, ale dát 160 za kuličku a 100 za poštovný se mi nechce..

A pokud to ty vlasy i zjemní, tak to by byl taky super efekt. Mám je dost hrubý, a to i po mytí a použití masky Resoft.

Cituji JulyJuli: Tak já jsem srab a počkám, až ho vyzkoušíš a řekneš, že jsi z toho neměla oranžovou hlavu

No děkuji pěkně Ale nahlodala jsi mě, samotnou by mě zajímalo, co to opravdu udělá s odrosty, taky s nimi bojuju Píšou instant hair color - chmm tak že by to opravdu jemně zabarvilo vlasy?

Cituji JulyJuli: A nevíš, kde to koupit mimo net?

Já to koupila v kadeřnických potřebách v Havířově. Zkus se porozhlédnout po takovém obchůdku ve svém městě, spíš doporučuji ty menší "zapadlé" než moderní plné Lorealu apod. (Jinak koukám cena na netu šest stovek, hrozný, já to tenkrát koupila asi za 400.)

Cituji JulyJuli: A pokud to ty vlasy i zjemní, tak to by byl taky super efekt. Mám je dost hrubý

Na moje vlasy to působilo naprosto perfektně, výborný produkt.

Ty masky jsem viděla prodávat v kadeřnictvích kde používají Revlon.Taky jsem je už ohlížela.Myslíte že by stlumily i odrosty,abych nemusela chodit tak často barvit ke kadeřnici?Mám hnědé vlasy.

Tak pořád žádná pokusná myš, chci říct odvážná dívka, která zkusila color cream na hnědou barvu?

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máte ještě někdo další zkušenosti s tímto výrobkem?

arrow
profile_image
Brutus
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky by mě zajímalo, jestli s ní máte někdo zkušenosti? Včera jsem na ni narazila a hned jsem začla hledat v diskuzích tady... Zajímalo by mě, jak je to s tím barvením...jestli to barví jen lehce podle odstínu, nebo jak to vlastně je...a jestli se dá použít na hennovaný vlasy? Najde se tady ještě někdo, kdo má zkušenosti?

Ahoj, nevím jestli mi někdo odpoví, ale chci se zeptat jaký si myslíte, že by měl efekt na melírované vlasy ten platinový? Jestli to vybělí ty melírované vlasy, ale jaký efekt by to mělo na ty moje přirozené?

Reaguji na Smitke:
Na melírované vlasy bude mít podobný efekt jako silver šampon, ale narozdíl od silveru tenhle Revlon působí i jako kondicionér. Na tvé vlastní vlasy nebude mít efekt žádný.

Reaguji na mishka999: Ahoj, děkuji za info, tak do něj půjdu

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jé, to mě velice zaujalo. Láká mě ta béžová blond a nějaká perleťová. Nemáte někdo zkušenosti? Na melírované vlasy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, nevíte kde to koupím? Ten odstín 812? Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené