arrow
profile_image
Petra Br.
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Co se týče rhinoplastiky, mám bohaté zkušenosti.
Asi dva roky zpátky jsem se rozhodla pro plastiku, kvůli svému orlímu nosu a ohýbající se špičce, a to u nejmenovaného Dr. Operace dopadla katastroficky. Místo hrbolu kráter a na dotek jsem cítila, kde bylo sekáno. Nos byl sice kratší ale na špičce boule v poměru s kráterem. Nemluvě o tom, že s přehnané tamponády (měla jsem jí snad až v hlavě) se mi zvedla část obličeje až pod vnější koutek oka. Při reoperaci u toho samého Dr. po cca 8 měsících mi pan doktor zbrousil zvednutou tvář ale nezbrousil to až k nosu, takže vznikl hrbol z jedné strany. Špičku nosu sesekl tak, že po šití mi z nosní dírky trčela kůže a tak vznikla druhá boule. Po dvou plastikách nos do tvaru S, hrůza. Od té doby žádná zveřejnitelná fotka, na té to totiž vyniklo nejvíce.
Po půl roce jsem šla k panu doktorovi potřetí ale bylo vidět, že si žádnou chybu nepřipouští (neseděly mi ani brýle na nose). Musím podotknout, že i s reoperací mě tento "hnusný nos" vyšel na více jak 40.000,- Kč. To jsem si myslela, že horší než můj orlí nos nic být nemůže
Objednala jsem se tedy k panu Dc. Měšťákovi. Ten už ve dveřích věděl s čím jdu. Hned mi řekl, že tohle už půjde spravit tak o 10-15 %. I přesto jsem do toho šla. Operace proběhla hladce a tamponádu jsem měla jen ve špičce nosu aby mi netekla krev. Nevím proč mi předchozí doktor cpal metr obvazu do každé dírky.
Když jsem přišla na sundání sádry, četl mi pan docent, co všechno opravil a po sundání sádry už byly vidět velké změny. A to i přes otok. Velká prohlubeň s nerovnostmi byla pryč, špička plynule navazovala. Nos byl ROVNÝ a bylo na pohmat cítít, že je užší!! Nechápu jak to pan Dc. dokázal ale odstranil mi tu tlustou kůži na jedné dírce a i tu kostnatou bouli u kořene, s kterou už si bývalý pan doktor nevěděl rady.
Brýle mi sedí, je to opravdu nádhera. Pan docent je opravdu špička ve svém oboru a už chápu, proč je každá jeho pátá operace reoperace nosu. Jedině on dokáže napravit ty hrůzy od těch rádoby plastiků. Pořád se teď chodím okukovat do zrcadla a to nemluvím o tom, co to udělalo s psychikou. A co se ceny týče, pan docent mi to všechno opravil s více jak 50% slevou. Můžu ho doporučit ve všech směrech!!
Takže přeji Všem krásný nos. Petra Br.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reagují na Petru :Je docela vtipné kolik falešných profilů tu za poslední dobu vzniklo jen za účelem vychválení docenta žádné fotky jako důkaz toho o čem pisatelka píše ) založím si profil na omlazení jen abych napsala neuvěřitelný příběh o tom jak mi docent udělal dokonalý nos ale foto ne vložím .... Co na to říct .... Když je to tak dokonalý ukažte před a po , ne? Ať to můžeme všichni zhodnotit ! Ukažte jak se nos po reopce neohýbá a jak je dokonalý ...opravdu by mě to velice zajímalo

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já myslím, že na esthé moc dobře ví, co se tu děje na omlazení, tak se snaží brojit touhle kampaní, ale nejlepší by bylo lepší vzdělávání lékařů, aby nedocházelo k tak školáckým chybám, jako za sebou Měš'ták i Kment nechali. Válka třeba recenze na internetu absolutně neřeší, ptala jsem se ho na to, řekli mi, že je mu to jedno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mameluk: souhlas!

arrow
profile_image
Katty
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Br.: tak gratuluji, měla jsi teda dost komplikované ty rhinoplastiky a mohla by jsi vložit fotečky ? Klidně si nějak zakryj oči, jestli ti to je nepříjemné, ale nám by to tady moc pomohlo kdyby jsi vložila jaký jsi měla nos původní, potom operovaný a nakonec opravený od doc. Měšťáka. Děkuji předem moc .

arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě jedině paní Dušková! Změnila mi život, o takovém nose se mi ani nesnilo, je to profesionál s velkým P, díky bohu, že jsem na ní narazila, díky diskuzím. Sice jsem viděla jen 2 nosíky a to od Laretky a Alex81 ale to mě přesvědčilo a nelituji vůbec ničeho, jsem štastný člověk, fakt že jo. Jinak mám sice ještě pár modřin a otoků ale i tak se na sebe nemůžu vynadívat. Je to nádherný pocit

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisaf: Já mám hroznou radost! už se těším na fotky

arrow
Neprodává v Bazaru

Za sebe říkám Dušková. Kdybych tenkrát nešla k Měštákovi tak bych ušetřila nejen peníze ale ještě větší deprese, které mi docent udělal kvůli nepovedené operaci. Nechápu jak se může všude chlubit jak dělá krásné nosy... Dušková je člověk, který ti řekne jestli to půjde či ne. A když si tady na něho někdo stěžuje tak má hned někdo z jeho okolí argumenty jak je úžasný. Pardon ale je to opravdu arogantní člověk....

arrow
profile_image
šťastná holka
od 16. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
právě mám za sebou operaci nosu – jsem 12 dní po operaci a jsem šťastná. Měla jsem pořádnou skobu a při mluvení se mi nos ohýbal, taky jsem měla velké vybočení nosní přepážky. Operoval mě pan docent Měšťák a jsem maximálně spokojená. V tuto chvíli mám ještě otoky a přesto je vidět, že můj problém se vyřešil. Celý nos je krásný, jemný a špička se vůbec neohýbá. Léta jsem se té operace bála a odkládala jsem to. Jsem moc ráda, že jsem nakonec našla odvahu – právě i díky panu docentovi. Všem, které o tom uvažujete, můžu jen a jen doporučit. P. S. opravdu to vůbec nebolí!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na šťastná holka: a máme tu další falešný profil už je to trapné fakt

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alex81: Alex to neřeš.. Holky na to přijdou jaký je. Věřím, že některé nosy se mu prostě povedou a některé ne. Bohužel, já k nim nepatřila a přitom jsem měla nenáročný nos. K tomu mu Měšták řekl, jak mi sundal sádru, že jsem musela mít zlomený nos, přitom to nebyla pravda, nikdy jsem zlomený nos neměla jen se mu operace nepovedla tak to na něco prostě svést musel..

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LAretka: mně zas řekl, že jsem měla nějaký úraz v dětství, což taky nebyla pravda. holka, co se mnou ležela na pokoji si to také vyslechla a ještě jí řekl, jak náročná operace byla. prostě je to magor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mameluk: ano mě taky řekl že jsem měla uraz a kamaradce co šla po mě na operaci řekl také to samé ... ani jedna jsme uraz v dětství neměla ! Reaguji na LAretka: Přesně!

arrow
profile_image
myska27
od 13. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak mám za sebou konzulatci u paní Duškové. No nejsem moc nadšená teda. Konzultace krátká, spíše mi celou dobu dávala přednášku o tom, co ženy v mém věku mají za vztahové problémy s muži a když nemaj dítě, jak mají těžké najít vhodného partnera. No ani moc pozitivni energii v sobě nemá..byla celá v tmavém..černé vlasy, chovala se až arogantně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ona tak působí no to mě taky odradilo poprvé ale nedám na ni dopustit ) nemaže med kolem huby ale zato odvede práci jak má ... Aspoň tedy v mém případě 😂
A na co ses ji tedy ptala ? Řekla jsi ji co tě trápí a co bys chtěla změnit ? Co ti na to řekla? Jestli vyloženě z ní nemáš dobrý pocit a neshodla jsi se s ní na tom co ti řekla o tvém nosu tak pak není co řešit...
Já poprvé když jsem k ní šla na konzultaci před Měštákem tak mě taky odradila svou "arogancí" ale dneska si říkám že jsem asi udělala chybu a měla jít raději k ní .... pravděpodobně bych nemusela řešit reopku Měšták je sice laskavý na konzultaci ale pak pokud se něco nepovede člověk dostane ránu přímo do nosu S ostatníma zkušenost nemám ....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené