arrow
profile_image
Vanilkovazmrzlina
od 11. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, pročetla jsem skoro všechny diskuze ohledně rhinoplastiky, ale nedokážu se dopídit závěru, zda je na nos lepší Pachman nebo Kufa (kliniky Medicom a Perfect Clinic). Mám větší nos, skobu, chci tedy operovat tu tvrdou část i křídla (snad to pojmenovávám správně). Díky všem, ráda se podívám i na fotky v profilech.

arrow
profile_image
Loren
od 19. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, mám 14 dní po rhinoplastice u MUDr.Kufy a v pohodě, takže ho doporučuji

Byla jsem u něj na kombinovaném zákroku (rhinoplastika, aptos nitě a liposukce podbradku). Rozhodovala jsem se podle výsledků práce a toho, jaký styl práce a jaké výsledky se nejvíc líbí mě. Kufa mi už dělal před 9 lety prsa a udělal to krásně - přirozeně, jako bych to ani neměla. On obecně nedělá veké změny ale spíše jemně zkrášluje. Je vyoperovanej dost a proto mu i věřím, že ví, co dělá. V den, kdy jsem šla já, měl 10 operací a z toho 4 nosy, takže praxi v tom má skvělou a asi větší, než kdo jiný.

Jsem teď 14 dní po operaci, včera mi sundavali sádru (foto klidně zašlu nebo dám na profil, jak chcete) a z podbradku vyndavali stehy, ještě mám velký otok ale z profilu je ten nos teda pecka už nyní, ve své "první" oteklé verzi. Měla jsem hrbol (po zlomenině nosu) a nos byl ošklivý - tlustý, velký, prostě obří bambule. Zužil mi ho, hrbol odpiloval a vymodeloval mi špičku. Ještě to má o třetinu splasknout, a za 2 měsíce to bude blízko finální podobě, do roka si to sedne celé.

Akorát jedna věc: Ono je to v Perfect Clinic u Kufy tak trochu jak na běžícím pásu, je tam strašně zájemců, takže co se týká okecávání a konzultace, nákresy nebo modelace na PC, tak v tom je to tam na štýru. Konzultace 5 minut, kontrola také 5 minut Na můj e-mail mi odpověděl ale hned ten den asi za 2 hodiny, takže se s nim dá komunikovat případně i takhle.

Na konzultaci jsme se na základu domluvili. Řekla jsem mu svou představu, on mi ještě doporučil tu modelaci špičky nosu, tak jsem souhlasila, udělal si poznámky do PC a bylo to. Ještě před operací na sále jsem mu jednou větou zopakovala, co přesně chci - srovnat, zužit. Pak jsem se klela, když jsem měla sádru, že jsme si toho neřekli víc, ale dopadlo to krásně. On je prostě pán, lze mu věřit.

Pokyny k pooperační péči jsem dostala písemně ke všem svým 3 zákrokům, věděla jsem tedy všechno. Včera se na to podíval a sundal mi sádru, ptala jsem se hlavně já, co dál. Další kontrola za 2 měsíce. Pooperační průběh byl u mě v klidu, Kufa obecně neni žádnej mluvka takže se musíte ptát hlavně Vy. Já na něj prostě sypala otázky, abych věděla všechno.

Dodržela jsem přesně pooperační péči - první týden jsem prospala u filmů, druhý týden už jsem trošku něco doma opatrně dělala, ale fakt jsem si dávala pozor, abych si nic nepokazila. Spí se na zádech - jakoby vsedě/ v lehkém záklonu, nesmíte se vůbec předklánět. Na otoky jsem měla tablety Aescin Teva - 3x denně 2 prášky, hodně rychle šly modřiny i otok pryč, sice jsem pořád oteklá, ale modřiny už nemám. Ušními tyčinkami jsem si čistila nos teplou vodou, a pak tyčinkou namastila ricínovým olejem. Doporučuje se i zinková mast. Kupte si těch tyčinek hodně (já spotřebovala 3 balení).

A dobrá zpráva - rhinoplastika vůbec nebolí, bolesti nemám žádné, jen takový tlak. První noc se dýchá pusou, ale to zaspíte, pití přes brčko, jídlo jen malé kousky nebo kaše a polévky. Druhý den po operaci ráno se vyndavá tamponáda a šla jsem domů. Dýchat jsem mohla na jednu nosní dírku hned a relativně dobře, druhá byla ucpaná a ještě mi první 3 dny trochu krvácela. Až teď se uvolňuje a je to fakt každej den lepší, není se čeho bát. Trochu to celé připomíná silnou rýmu.

Hodně pěkné nosy dělá i MUDr. Paděra. Pokud se Vám nebude chtít čekat u Kufy 8 měsíců na termín, tak Paděra je taky dobrá volba. Já osobně jsem si u Kufy rezervovala ten první možný termín za 8 měsíců, a nechala jsem se rovnou zapsat na seznam náhradníků, že kdyby někdo odpadl, tak ráda půjdu dřív a to se nakonec i stalo, takže jsem se dostala na řadu už za 3 měsíce po první konzultaci, i když jsem mezi náhradníky byla až tak dvacátá.

Snad jsem napsala všechno. Za mě tedy rozhodně Kufa i přes tu jeho nemluvnost, nebo obecně Perfect clinic, i přes ty čekací lhůty, protože mají opravdu velkou praxi, hezké výsledky a nejlepší zkušenosti. Jasně - určitě se najdou vyjímky, ale dost holek si ten nos zkazí samo popperační péčí, kterou nedodržujou, nebo na to tělo špatně zareaguje. Určité riziko je vždy a všude. Nicméně jde o nos, jde o obličej, a tak bych nešla k no name chirurgovi. Ten nos se musí fakt umět.

Projeďte si výsledky - ty srovnávací obrázky na webu a rozhodněte se, čí práce Vám nejvíc sedí.

Hodně štěstí!

arrow
profile_image
natasa25
od 12. 5. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Loren: ahoj, mohla bych te poprosit o fotky před a po? Klidne na mail pokud nechces dávat verejne. Děkuji.

arrow
profile_image
karade
od 13. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, podle mě oba doktoři jsou výborní, špičky ve svém oboru v ČR a určitě výběrem jednoho z nich nešlápneš vedle.
Já osobně byla ve svých 26 letech na rhinoplastice u pana doktora Pachmana (Medicom clinic) a za mě si nemám nač stěžovat - pan doktor byl velmi milý, příjemný, upovídaný, zajímal se o mě a o to jak se cítím a veškerý předoperační, operační i pooperační servis zmákl na jedničku a to je co říct, já jsem hodně vystresovaná z doktorů
Kdyby tě to zajímalo, tak tady jsou fotky před a po operaci nosu někde v těch fotkách jsem i já (jen mi není úplně příjemné to sem dávat narovinu )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené