arrow
profile_image
Danielson01
od 20. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, byl bych moc rád, pokud byste se podělili a pomohli mi tím ve volbě, kdo mi bude dělat mou celkovou rhinoplastiku.
Byl jsem na konzultacích u Doležala i Urbana a u obou mám dojednané termíny operace ve druhé polovině června. Musím tedy jednu operaci zrušit co nejdříve.

Pro informaci: Dvacátník, mám velký orlí nos, primárně mi jde o estetiku, ale byl bych rád, kdyby se zlepšilo i dýchání. Minulý rok jsem byl na operaci nosní přepážky, pomohlo to z části. Na ORL mi řekli, že mi trochu může pomoci i rhinoplastika. Jako muž nebudu po roce řešit minimální asymetrie. Spíše mi jde o hladký průběh operace a rekonvalescence, a abych měl ve výsledku zdravý "lidský" nos a ne uměle vypadající nosánek.

Doležal mi dal docela podrobné informace o tom, že nos bude rovný a špička se upraví, aby nebyl dlouhý. Urban z Esthé byl moc příjemný, ale moc informací mi neřekl.
Přečetl jsem si spousty recenzí na oba chirurgy, s tím, že Doležal jich má více, proto i několik negativních. Urban má méně referencí, ale všechny jsou pozitivní, i když to vypadá, že se spíše než na nosy soustředí na prsa.

Děkuji za každičké pozitivní i negativní informace o těchto dvou chirurzích.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené