arrow
profile_image
Llucie
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednu dobu si řeknu, že na to kašlu, ale pak vidim holcinu s krasnym rovnym nosem a zase me to přijde lito a nakopne

Reaguji na Llucie: Je pravda, že Paděra nemá skoro žádné nosy. Nevím proč, přitom je tak hrozně šikovný Pokud nejsi rozhodnutá uplně na 100%, jdi na vícero konzultací, to je rozhodně lepší. Já byla od začátku rozhodnutá pro Doležala, ale 5 dní před operací mi to odřekli. Takže to, že jsem šla k Paděrovi, byla spíš náhoda (dohodil mi ho známý, který dělá v Motolské nemocnici a říkal, že je na nosy super - PerfectClinic operují rizikové pacienty právě v Motole). Takže pro mě to byl tak trochu osud, že jsem se k němu dostala, a jsem za to hrozně moc ráda.
Měla jsem to stejně, na všech fotkách jsem se fotila ze stejného úhlu, když na mě někdo mluvil z profilu nebo koukal, okamžitě jsem se otáčela. To už teď nemám a naopak si kontakt z profilu hrozně užívám, jako bych to doháněla
Zajdi na konzultace a uvidíš, co ti řeknou, jaké z toho budeš mít pocity, jaké budeš mít pocity z doktorů Přeci jen je to zásah do těla, nos je středem obličeje, takže to chce velmi pečlivě vybírat, a v neposlední řadě je to i dost drahá "sranda" na to aby operaci někdo podstoupil jen tak z marnivosti

Cituji Llucie: Samozřejmě zkazit to muže jakýkoliv lékař.

Věř, že ve většině případů to vůbec není chyba doktora, ale reakce těla. Nos se může velmi lehce zvrásnit, může se ti posunout kvůli vnitřním jizvám, ale to už je všechno otázka následné péče po operaci, s tou musíš být na 100% pečlivá.

Rozhodně bych šla na Tvém místě.. Úplně krasně si na Tobě umím představit maličký něžný nosík ;) já od přírody mám pršák,ale z nudy projíždím stránky tady a tak píšu svůj názor.. Držím palce ať to dobře dopadne :)

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Líbí se mi nos, jaký máš teď, dělá ti zajímavý obličej Rozhodně to není nos, kvůli kterému bych podstupovala operaci a nevidím důvod, proč by ti měl ubírat sebevědomí. A určitě ti na něj nikdo nezírá a neříká si, jak je hrozný. Takže za mě je to zbytečné.

Cituji Ciiicaaa: Tuctovější nebude, pokud nos bude dle jejích představ, bude zářit, bude se sebou spokojená.

A nebylo by lepší, kdyby zářila a byla spokojená s nosem, jaký má? Fakt na něm neshledávám nic špatného. Jsou nosy, u kterých bych s operac neváhala, ale tenhle takový není. A asi bych se úplně necítila s vědomím, že k tomu, abych se sebou byla spokojená, jsem se musela nechat otlouct a ohoblovat.

Cituji dadabus: máš jej úplně normální a vůbec by mne nenapadlo, že potřebuješ plastiku

tohle asi může říct pouze člověk, který s ničím takovým nevyrůstal
Reaguji na Llucie: určitě do toho jdi, už ses objednala na konzultaci... jak píšeš, prvotní šok, nějakou dobu se to bude hojit, pár týdnů s modřinami a pak celý život s hezkým nosem.. hodně štěstí!

arrow
profile_image
Llucie
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, díky za podporu. Já už mám jít právě za chvíli na zákrok a přesně takové nakopnutí jsem potřebovala! A souhlasím s názorem, že kdo má normální nos (z jeho pohledu) nebo je spokojený, tohle nepochopí. Uznávám, že nemám žádný klofák, ale prostě nos je hrbolatý (taková vlnka) a to moc lidí nemá. Řeším to už od puberty, nenávidím focení, zakrývám si profil a to asi není moc dobře a dělala bych to celý život.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: Já dřív taky chtěla předělat nos, přifouknout prsa, zmenšit zadek a kdo ví co ještě. Měla jsem z toho mindráky ještě na vejšce. Teď je mi 25 a sice vím, že mám k dokonalosti daleko, ale jsem se sebou spokojená. Už ani push-upky nenosím, ze zadku jsem si udělala přednost a nos mám vlastně docela normální, i když dřív mi přišel obrovskej Takže si myslím, že i hlavě se dá poručit Samozřejmě jiná je situace, když něco hodně vybočuje z normálu, ale jak říkám, nos zakladatelky (a ani tvůj jaký jsi ho dřív měla ) není ten případ.

Reaguji na ILChazz: Gratuluju, že ses s tím dokázala smířit, mně je 27 a řešila jsem to s přibývajícím věkem snad čím dál víc I mně řekl jeden kamarád, že je škoda, že jdu na plastiku, protože už to nebudu já, že mě nos dělal zajímavou. Ale teď když mě vidí, tak tohle vzal zpět, protože to, že se teď ve svém těle, se svým obličejem cítím dobře, to je hrozně moc poznat. Takže pokud tím někdo trpí, naprosto to chápu. Zakladatelka má výraznější nos, to bez debat, u ní bych to rozhodně nebrala jako rozmar, nos působí na obličeji až moc dominantně (avšak i z toho se dá udělat přednost, viz např. Tereza Maxová, klobouk dolů). Jako rozmar beru např. plastiku nosu Hanky z CzechChicks, která měla nos NAPROSTO normální, bez jakýchkoliv rysů, které by vybočovaly. No, a taky se prej necítila ...

arrow
profile_image
Llucie
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ILChazz: Tak to já bych na sobě nic jiného kromě nosu nepředělávala. Zhubnout můžu vždycky, to člověk ovlivní, ale masivní kostru a hrbol na nose neovlivním ani nezakryju Ano, asi bych s tím mohla žít, ale denodenně bych se trápila a řešila se pořád dokola (v každém zrcadle, jestli na mě lidi koukají, nekoukají). Dělám to už podvědomě. Myslím, že jsem relativně soudná a objektivní a svůj nos nehodnotím jako žádnou katastrofu, ale také rozhodně ne jako jemný ženský nosík

arrow
profile_image
Llucie
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: Mám stejný názor

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Lucko, dokonalý nosík nemáš, ale mě přijde hrbolek opravdu nepatrný. Sice píšeš, že nechceš slyšet nic o marnivosti, ale podle mého názoru operaci nosu vůbec nepotřebuješ, nemáš se totiž za co stydět, žádný příšerný klofan nemáš. Upřímně jsem ve svém životě viděla pouze jeden opravdový klofan a to jsem se divila, proč s tím jinak pěkná slečna nic nedělá, ale u tvého nosu bych se nepozastavila. Problém je pouze v tvojí hlavě. Jsi krásná holka, tak pokud se chceš zkrášlit, peníze bych raději investovala do něčeho jiného. Operace nosu je nejsložitější a komplikace, které můžou nastat za to v tvém případě nestojí. To je můj názor

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě ten hrbolek vůbec neruší, spíš naopak, líbí se mi na tobě Nicméně pokud máš tak velký trauma, že si nos i zakrýváš (i když podle mého naprosto zbytečně), jdi do toho. Komplikace nastat můžou, jako při každé operaci, ale riziko je myslím minimální. Já bych se spíš bála následného psychického stavu. Nos ti obličej hodně změní, osobně bych těžce zvládala to, že na mě při pohledu do zrcadla kouká někdo trochu jiný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vidím, že lidé, kteří vůbec s rhinoplastikou nemají zkušenosti tvrdí, že operace nosu člověka natolik změní, že nebude k poznání. Není to prostě pravda!! To mi potvrdí i ti, kteří měli opravdu razantní zásah, včetně mně. Většinou se lidé diví, že vypadáš nějak jinak, líp a neví čím to je (dobré je změnit účes..atd.). Samozřejmě nejdůležitější je zvolit kvalitního chirurga, kterému věříš. Víš, jestli máš jít na operaci nebo ne, za tebe nikdo nerozhodne, to musíš vědět sama, musíš si to ujasnit. Já jsem psala svůj první příspěvek s tím, že víš co chceš.....Přeji ti hodně štěstí

Abys pak z toho neměla fazoli.....mě se tvůj nos líbí a přijde mi, že většinou jde ta plastika poznat, pokud nejde jenom o mírné obroušení toho hrbolu - a to je pak ale zas ta změna docela malá.

Cituji littleL: většinou jde ta plastika poznat, pokud nejde jenom o mírné obroušení toho hrbolu - a to je pak ale zas ta změna docela malá.

Já mám změnu dost velkou a nikdo si toho nevšiml, dokonce ani když mě poprvé viděla máma tak si to neuvědomila, ale až po asi 3 hodinách co jsme byly spolu tak jsem se jí zeptala co na to teda říká Není to poznat, je to asi jako když si člověk začne trochu jinak tvarovat obočí, prostě se ti změní výraz v tváři.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené