Cituji dadabus: Dle mne ji tvrdou dělají nosoretní rýhy a to netuším, jestli se dá nějak zkorigovat při operaci ?

souhlasím, já bych řekla podle svého oka, že to dělají za prvé nosoloábky a pevně semknuté rty (to se dá odnaučit ), které jsou malinko užší, žádného kačera ale třeba mírná výplň a určitě mírné vlny taky zjemní obličej...viděla bych spíš tady cestu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa: přesně ) ty chrupavky nejen že se dělají ale je to vyloženě nutnost jinak nos nebude proporčně v pořádku . Měšťák to neumí tak lidem říká že se to nedělá ! Řekl to samé mě .. dokonce má přání sesadil ve stylu : ženská co si tady vymejšlíte za šílenosti ! ) Teď jsem po reopce a všechno co Měšták tvrdil že nelze udělat mám uděláno levou zadní !

Reaguji na Alex81: Když koukám na tvůj nos od Měšťáka, jako bych viděla nos Ivany Gottové. Asi u něho byla taky Od té doktorky je nesrovnatelně hezčí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na vieruse:

Cituji vieruse: Když koukám na tvůj nos od Měšťáka, jako bych viděla nos Ivany Gottové. Asi u něho byla taky Od té doktorky je nesrovnatelně hezčí.

ano Měšták dělá všem stejný paskvil

arrow
profile_image
a.l.a.
od 23. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jít na operaci nosu k Měšťákovi byla ta největší chyba v mém životě. Nechtěla jsem velkou změnu, s tvrdou částí nosu jsem byla spokojená, jen jsem si přála zjemnit špičku. Výsledek dopadl přesně naopak, nepřiměřeně úzký nos vzhledem ke zbytku obličeje a špička zůstala velká a zdeformovaná. Teď jsem po operaci dva roky a za dva týdny jsem objednaná na konzultaci k prof. Duškové. Doufám, že mi nos trochu opraví, ale opravdu lituji, že jsem operaci více nezvažovala a nehledala více variant. Fotky ráda uveřejním po reoperaci, která snad dopadne dobře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na a.l.a.: Držím palce i na nohou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené