I já si myslím, že mu tento nezávázný vztah vyhovuje a dělá mu dobře tvůj zájem, podle mě takový vztah nemá budoucnost. Navíc o ženách, co si začínají se ženatými si myslím své.

arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím co si asi myslíte.Když mi řekl že by se rozvedl,že by to udělal a on to udělal už jednou.v klidu jsem mu řekla že neměl závazky ale ted má.Dále jsem mu řekla ,že žena která rozvede muže i když to spolu pak ty 2 táhnou znám případy,neklapaloto a muž si našel jinou.On na to že to takto nemůžu brát.Rozvrátit rodinu,mít svoje štěstí ,tak to je špatná věc.Je pravda že oba nás spojuje že nejsme štastny ve svazku.Nevím jak toto dopadne.On mě provokuje abych mu psala v práci jsou krásné pohledy ale nechápu jak mu to může stačit.

Holky to zvládneme
Semnou se před týdnem rozešel po 5 letech,ale zatím to zvládám zřejmně to teprve příjde
,ale přeci za to nestojí plakat,pro někoho kdo nás nechal příjde takovej,který nás neopustí

arrow
profile_image
Rawi
od 3. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zažila svoji první lasku a taky svuj první rozchod. Je mi 18 a jemu 25. Ze začatku to byla jen laska, laska ale za chvili same hadky a dělal mi žarlivé sceny. Byl to vztah na dalku přes skoro celou čr ale vídali jsme se o vikendech. Zní to bláznivě ale ze začatku to bylo idealni. No a přišel rozchod a jsem z toho fajně odrovnaná a vubec netuším co dělat, mam pořád chut mu volat nebo psat, 2x jsme se k sobě během dvou měsicu od rozchodu vratili ale nema to cenu.Pořád ho miluju akorát jsem hezky v "lese".

arrow
profile_image
Bonita
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Poradí mi niekto ako sa vyrovnať s tým, že som sa rozviedla lebo som neskutočne zamilovaná do iného muža. On ma tiež miluje, to je jasné, ale je tiež ženatý a po mojom rozvode dostal strach kvôli jeho synovi, ktorého neskutočne ľúbi a zo strachu, že ho syn začne za to, že sa rozvedie nenávideť, tak ma týždeň po mojom rozvode nechal. Obetovala som pre neho všetko. Odišla som od manžela, nemám kde bývať. Rodina sa mi otočila chrbtom lebo tušia, že som to spravila konkrétne kvôli tomuto človeku a teraz som na všetko sama. Neviem, čo mám robiť a som už dosť bezradná. Neskutočne mi tým ublížil, ale stále ho milujem a viem, že aj on mňa. Možno len potrebuje čas, dať si v hlave všetko do poriadku. Ale ja sa dosť trápim. Nedokážem sa poriadne najesť, vážim 45kg, v noci spím tak 3 hodiny a v práci sa nedokážem sústrediť lebo robíme spolu v jednej firme. Našťastie to moja dcérka celkom fajn zvláda. Keby bol ešte s ňou nejaký problém, tak ma to asi položí.

Cituji Rawi: á zažila svoji první lasku a taky svuj první rozchod. Je mi 18 a jemu 25. Ze začatku to byla jen laska, laska ale za chvili same hadky a dělal mi žarlivé sceny. Byl to vztah na dalku přes skoro celou čr ale vídali jsme se o vikendech.

Můj vztah měl stejný scénář, začli jsme spolu chodit když mi bylo 15, po 3 letech to skončilo, moje první láska. Bylo to těžké, taky jsem měla tendence mu pořád psát a volat a on by mě teď chtěl zpět, po 5 měsících od rozchodu, ale já už jsem tak nějak srovnaná a už mi spadly růžové brýle, přišla jsem na to že jsou lepší chlapi, kteří se ke mně budou chovat lépe. Prostě, že mi bez něj je lépe, což on teď nechápe, ale to je už vedlejší.
Neboj se, přebolí to, nikdy nezapomeneš - je to první láska, ale najdeš jinou lásku. Všechno chce čas

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bonita
jak dlouho jste spolu byli?

arrow
profile_image
delvinka
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, tak já sem také něco přihodím...
Měvypečený beránek "opustil" v neděli...vrátila jsem se z víkendu od rodičů, bylo ťuťuňuňu, jdu do koupelny a najdu dámský antiperspirant, co já nepoužívám?!! Samozřejmě jsem se prý nejprve spletla, potom jsem se dozvěděla, že to několik měsíců táhne s kolegyní, která trávila víkend v našm bytě (ne poprvé)..no, já něco tušila, ale myslela, že to je jen moje svědomí.
Je prý za zamilovaný....ehm...a 7 let v čudu.
Dmeska se od něj stěhuju..Do včerejška jsem cítila totální nenávist..dneska už od 4 hod. nespím a jsem nějaká lítostivá

Delvinka:
to mě moc mrzí, ví jak ti je. My jsme se s přítelem rozešli asi před měsícem, po 7 letech, přišla jsem mu na smsky, taky jsem z toho byla v háji ikdyž jsem se s ním rozešla já. Nějak jsem si to srovnala v hlavě a došlo mi že by ten vztah stejně dál neměl budoucnost. Časem vše přebolí. Mě hodně pomohla změna prostředí, přestěhovala jsem se pryč a taky moc kamarádi, hlavně že začátku nebuď moc sama ať nemáš čas nad tím tak přemýšlet. Držím pěsti ať to zvládneš.

arrow
profile_image
delvinka
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Monullinkka
Děkuji za podporu. Je to teď těžké, ale už ne tak jako v květnu. To se totiž konal "rozchod" poprvé. Oznámil mi to 4 dny po návratu z dovolené, kterou mi daroval k Vánocům. Neznala jsem ani pádný důvod a vůbec nepochopila proč. To jsem byla hodně v pr....tak jsem navštívila kartářku. Takže po numerologii mi řekla, že tohle opravdu není chlap pro mě, že je to strašný sobec a manipulátor, který mě jen využívá a ať jsem ráda, že jsem se ho zbavila.
ve výkladu viděla, že i přes to všechno se k sobě vrátíme, ale já budu oběť a že se stejně rozejdeme a až za nim zaklapnu dveře, že přijde můj životní partner a potom nastane moje šťastné období, že on mě v tom strašně brzdí. Nechápala jsem...jenže ono se to opravdu plní.
Začal mě uhánět, že udělal chybu a že to chce změnit, vrátit a bla bla...přitom byl určitě dále s ní...teď mi to všechno dochází, protože když jsem se odstěhovala, nakoupil si domů druhou peřinu, polštář, svíčičky, "koupil" si ode mě druhou komodu, že to bude mít na oblečení (přitom jsem si říkala, že jich tolik nemá)..No prostě to s ní pořád táhl a do dneška nechápu, co sledoval návratem ke mě..proč?! Hlavně, že mě, svojí rodině tvrdil, že v tom nikdo jiný není..lhal.
Takže jsme se k sobě vrátili, přestěhovali do nového bytu a já si myslela, namlouvala, že je všechno fajn. Ale uvnitř jsem cítila, že to není ono. Kolikrát jsem se s ním snažila promluvit, nějak řešit náš vztah, ale stále mě odháněl, že má moc práce a je podrážněný z toho.
Nevím, jak to s náma dvěma chtěl táhnout dlouho..

Holky, je to strašná potupa...včera jsem si mazala maily od něj a ještě v pátek mi psal, že pro mě udělá všechno na světě a že o víkendu bude relaxovat. No..relaxoval s ní..
fakt hustý...
Včera jsem si balila z bytu nějaké věci (bydlím u přátel i když mi velkoryse sdělil, že v tom bytě můžu být do konce roku) ona používala i mojí kosmetiku, všechno..
Jako tohle jsem si nezasloužila...

Delvinka:
my jsme se právě už dříve taky 2 rozešli, ale teď posledních 5 let byl klid. Taky tak měsíc před rozhodem jsem pozorovala změnu v jeho chování, přišlo mi že jsme spíš jak kamarádi a né partneři, když jsem se ho ptala jestli se něco děje nebo změnilo mezi námi tak ne, vše je v pořádku. A pak jsem měla možnost se mu podívat do telefonu a nestačila se divit. Jsem ráda že je to za mnou. Pořád to občas bolí ale už je to daleko lepší. Teď si voláme nebo píšeme. Já jsem byla u kartářky v červenci a taky mi řekla že spolu nebudeme, že se s ním rozejdu já. ale jinak se ty další věci neplní tak nevím.
až tě to přebolí tak budeš ráda že máš nový život. jak se říká vše zlé je k něčemu dobré. Jen nechápu tu ženskou, že mohla používat tvou kosmetiku. To ukazuje co je zač.

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji delvinka: včera jsem si mazala maily od něj a ještě v pátek mi psal, že pro mě udělá všechno na svět

Tak maily jsem ještě vymazat nezvládla, budou to 3 týdny a dělám, že je v poště prostě nemám. Jen když vidím jeho jméno v kolonce "doručená pšta" začínám se klepat.

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Delvinka
No tj husté..aspoň jsi je nenačapala...já před 5 lety čapla toho svého s kolegyní...a to mi 2 týdny předtím čapnutím, dal zásnubák...měla ta slečna tak 80kg...já 50, hrozná křupanka, tak jsem si říkala kde je chyba,není to o vzhledu, ale ještě byla vyhlášená š.....ale tj fuk také lhal, že o nic nejde.. že ho uhnala...kecy! pak s ní byl 2 roky...ikdyž tj za mnou je to stále ve mě ta křivda..nechtěl nic přiznat a vždy ji pomlouval...a přitom miloval. Doteď mám problém v důvěřě a podezírám, až je mi někdy trapně..prostě chlapům nevěřím.Asi jsem si vybírala typy ala .....
Teď prostě se nepídím a nešmíruju tel...Můj je hodný chlap, ale pořád chlap..no a kolikrát ženy dokáží být hrozné potvory. Je to složité nespadnout do stereotypu chjooo

arrow
profile_image
delvinka
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přsně, je to úplně opak mě. Viděla jsem její fotku na Facebooku a stačilo. Nechci se nějak chválit, ale sleduji modné trendy, snažím se být IN, starám se hodně o vzhled. Ona je úplně normální, zajímavá ničím...doneslo se mi, že uhnala nějakýho ženáče, ten se kvůli ní rozvedl a ona ho odkopla. Takže si umíte představit, co je to zač...
Je mi fakt z toho šoufl....no právě..ještě, že jsem je nenačapala, ufff...bude mi stačit, až je spolu někde potkám.
V neděli mě ještě vedl za ručičku a že mi koupil dárek...tak ho vybírali spolu, viděla je kamarádka...jdu do koupelny a pak tohle..no, to byl teda dárek.

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

delvinka
mně se z toho chce zvracet, když to čtu.

Ale obecně mi připadá, že je teď hrozně moc rozchodů - a všechny z ničeho nic. Sama to mám taky za sebou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené