Reaguji na Misha152:
Já si myslím ,že to je fajn. Že třeba začnete zase randit jako na začatku vztahu a třeba se i podruhy do sebe zamilujete

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na chicky:
no právě takhle to také vidím že se uvidí jak nám to bude klapat ...že si od sebe i odpočineme a třeba přeskočí nová jiskra a já se hlavně teď musím soustředit na školu ( která je pro mě do budoucna hodně důležitá )

Reaguji na Misha152: Já bych se s ním nějakou dobu vůbec nescházela. Nejdřív si nějakou vyzkoušej, jak Ti bez něj je a třeba zjistíš, že je Ti úplně krásně. Jde prostě o ten první krok. A možná bych ani nic neříkala. Už jste o tom mluvili, reakce žádná, trochu blbost, aby on o Tebe nejevil zájem jen proto, že mu nepřispíváš na domácnost, tak bych se sbalila, když nebude doma. Stejně si myslím, že nějaké pauzy a tak nemají smysl. Co o Tobě čtu, tak být Tebou se odstěhuju a to definitivně. Vím, že je to těžké, ale opravdu tak zbytečně ztrácíš svůj drahocenný čas, který můžeš věnovat sobě, nervy a možnosti jak potkat někoho jiného a lepšího. JSI MLADÁ, TAK SE NEBOJ, ŽE UŽ NIKOHO NEPOTKÁŠ! A hlavně, než takového, tak radši sama, ale spokojená!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LaArdilla: Už jste o tom mluvili, reakce žádná, trochu blbost

ale on řekl že mu nepřispívám na domácnost , že to táhne sám . Že mě má rád a nechce mě ztratit , že jsou dvě možné řešení , že se to buď vyřeší samo nebo to začnem od znova ...
No já ho trochu chápu , že je na mne naštvanej kvůli tomu , že to táhne sám , měli by jste se na tom podílet oba ...

Cituji LaArdilla: trochu blbost, aby on o Tebe nejevil zájem jen proto, že mu nepřispíváš na domácnost

Promiň, ale mám pocit, že Ty ho pořád obhajuješ, i když v hloubi duše víš, že láska je o něčem úplně jiném a to, jak se k Tobě chová on, to pravé není.

Na jednu stranu chceš poradit, na druhou stranu rady nepříjímáš. Jsi přece dospělá, tak se konečně rozhodni! Nikdo jiný to za Tebe neudělá. Jestli se trápit chceš, tak se trap, jestli chceš být šťastná, tak pro to něco udělej. Nikdo jiný to za Tebe neudělá! Pokud vím, tak čteš knihu Miluj svůj život. Tak ten svůj život MILUJ. Jestli ne, tak tu knížku dej někomu, kdo z ní bude mít větší užitek.

Cituji Misha152: a nechce mě ztratit

Docela by mě zajímalo, jak by se zachoval, kdyby ses sbalila.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LaArdilla: kdyby ses sbalila.

zítra to udělám už jsem se rozhodla
máš pravdu , jdu zabořit hlavu do té knížky ... A začnu se chovat jako dospělá a né jak malé děcko ...
Měla bych asi koukat reálně

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Misha152: ale on řekl že mu nepřispívám na domácnost , že to táhne sám .

Na domácnost - bydlení (nájem, topení, voda...) jídlo mu vůbec nepřispíváš?
Rodiče tě nepodporují jako studentku?
Nebo co platíš ty (od svých rodičů) a co on?

A co ti na to řekl, že se zítra stěhuješ??

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilliana: jídlo mu vůbec nepřispíváš

no jako dávám tak 600 měsíčně , od rodičů mám 7500 tisíce .
Já jsem si teď kupovala hodně oblečení a nějak jsem to asi přeháněla je to moje chyba z téhle strany ...
No a řekl mi že budiž když nám to pomůže a já se budu cítit líp tak je to na mě , že on mě ale nevyhání od něj

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Misha152: no jako dávám tak 600 měsíčně , od rodičů mám 7500 tisíce .

No to se mu teda nedivím že mu to vadí- hlavně pokud ví, že máš peněz dost. To by tobě osobně mělo být blbé mu dávat tak málo- a né aby ti to ještě musel říkat. Jiná věc by byla, kdyby si dostávala minimum.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lentilkah: mělo být blbé mu dávat tak málo

ano máš pravdu , ale já se chci taky nějak oblékat no když on neměl práci což bylo asi 4 měsíce jsem platitla vše já ale to je už skoro rok zpátky . A já neměla co na sebe a teď jsem si chtěla něco nakoupit . Studuju takže taky nějaké peníze padnou na to , platím si telefon plus internet kterej využívá i on ... Je mi to blbý , ale on si zase nemusí kupovat kredit na to aby mi volal . Volám mu já .
Kupuju mu taky oblečení občas ale nepřispívám na jídlo... Což bych měla já vím

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Misha152: od rodičů mám 7500 tisíce .

tak to máš štědrý rodiče
vím, že se nestěhuješ kvůli financím, ale děkuji za odpověď

Cituji Misha152: zítra to udělám už jsem se rozhodla

jak to dopadlo?
už jsi odstěhovaná?

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj v listopadu jsme se s přítelem po několika měsících vztahu rozešli...nebyl to dlouhý vztah,přesto tam byla ta prvotní silná zamilovanost...po rozchodu jsme veškeré kontakty přerušili a už jsem ho neviděla...jenže se s tím nedokážu srovnat,naivně si myslím,že se někde potkáme a dáme to znova dohromady...nic už mě nebaví,jen sedím doma ani po obchodech mě nebaví chodit,už mě ani nebaví se hezky obléknou a namalovat a vyrazit mezi lidi...přijde mi,že ani nemám pr koho...achjo,jak z toho ven?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lilliana:
no nakonec se to prodloužilo do zítřka , protože nakonec jdu do podnájmu ... Takže se stěhuji až zítra . Přítel mi řekl , že už se k němu nebudu chtít potom vrátit ... že to je zkušenost z předchozích vztahů ...
A co se týče peněz . Táta mi dává vetší část a máma menší . Oni docela dost vydělávají , ale vím že by mi taky nemuseli dát nic a jsem ráda za to , že mi takhle přispívaj .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Natalia90: achjo,jak z toho ven?

chce to si najít nějaký koníček , který tě bude bavit . Nesmíš sedět sama doma a užírat se to je to nejhorší ... Já má *** co radit ale většinou to tak je . že se člověk musí něčemu věnovat a najít si hlavně kamarády a nebýt sám

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Misha152: no nakonec se to prodloužilo do zítřka , protože nakonec jdu do podnájmu ... Takže se stěhuji až zítra .

prepáč, ale je to trošku zvláštne, tak priateľovi si mala problém prispieť v rámci spoločného bývania a teraz ideš do podnájmu? Síce to asi nebol hlavný problém vzťahu, ale podľa toho čo som si prečítala to neprispievalo k celkovej pohode partnera. A povyšovať pekné obliekanie nad vzťah a jeho celkovú pohodu, no tak to mi príde, že fakt lepšie keď sa odsťahuješ a každý si najdete niekoho iného...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené