1. . .456789
arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zanet96
na netu najdeš všechno
..no k tomu článku...každý přece máme svůj svět, akorát ho prostě někdo dává víc najevo a někdo zase ne..ale proč todle vytahovat...někde jsem slyšela, jak někdo prohlásil, že z tolika slávy se přece jeden zbláznit prostě musí!
A každý jsme nějaký, ale né všichni dokážou tvořit tak nádhernou hudbu, která oslní spousty lidí na celém světě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky se přidàvàm, sledovala jsem přímý přenos, moc mne to dojalo, i jà jsem nedokàzala zadržet slzy. Včera u nàs na jedné francouzské stanici dàvali fillm o jeho životě ( do roku 2005), myslím že to byl kanadský nebo americký film, nevím jistě. Tak jsem nějak pochopila kdo to byl vlastně Michael Jackson. Malej kluk s velkým srdcem uvězněn v těle dospělého člověka, asi tak nějak. On tak strašně veřil lidem, že na to prostě doplatil. Jà nevěřím tomu, že by mohl sexuàlně obtěžovat děti. On sàm byl dítě, co ho zajímalo byl jeho svět v NEVERLANDU, videohry, stříleni z dětských pistolí, honičky , no jednoduše dětské hry. A pak taky jeho fanoušci, říkal, že bez nich by nebyl nikdo. Prostě neměli bychom věřit všemu, co nàm média předhazují, realita je jinà, a pak to ublíží někomu kdo si to nezaslouží, jen proto, že v životě něco dokàzal a protože se trochu liší od ostatních, tohle neni FAIR PLAY!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Článek v metru je hezký - líbí se mi, jak je napsaný. Ano, každý máme svůj svět

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Mě osobně se líbila moc řeč reverenda - nevím jméno,ale opravdu měl takovou energetickou řeč.

reverend Al Sharpton
...tak tadle se mi právě nelíbila z jednoho zásadního důvodu a to, že zněla jako z klasického amerického filmu, kdy Amerika zaujatě a hrdě vyzdvihuje své rázné věty, které z mého pohledu zůstávají větami, chladnými, oni jim ani nevěří, jen se snaží přesvědčovat, takové naučené vyjádření. Mohl by mluvit o komkoliv jiném se stejným důrazem, bez pocitu vztahu k dané osobě, "buďte jako Michael, který se dostal až nahoru, díky němu drží všichni při sobě" Michael znovu povstal a nikdy nepřestal, nikdy..takové ty idylky jako budeme držet spolu a všechno bude super..to nee, to nemusím slyšet..

ses
Dokonale jsi to vystihla. Mě se to taky nelíbilo, připadlo mi to trochu jako řeč za padlého amerického vojáka hrdinu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji ses: reverend Al Sharpton

Mě to příšlo taky jak z filmu,ale takhle oni v kostelech mluví. Tenhle pán byl i o minulém víkendu na MTV a mluvil tam o Michaleovi. Takže to nějaký rodinný přítel byl. A jestli takhle mluví v kostele, tak se nedivím, že tak mluvil včera.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aysel
..takhle se to taky dá říct...
tyweee
...jeho projev byl politicky zaměřený..možná je rodinný přítel, ale víc rodičů Michaela než jeho. Tohle podle mě na pohřeb nepatří.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako rozloučení se s MJ můžem považovat vydání této knihy biografie Michael Jackson 1958-2009 autorem je David l' Hermitte. Určo si ji objednám ( už se stalo, vypadá zajímavě a taky se hodí do mé sbírky.

ses
Tak pak dej echo, jestli se vyplatí kupovat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozloučení v televizi bylo krásné a myslím, že i důstojné, neviděli jsme to celé, ale i tak pěkné. Jenom teda osobně mi nebyl moc příjemný projev jeho dcery, vím, že to mělo dojmout a dojalo, ale přišlo mi to příliš intimní, aby se vysílal po celém světě a dával všanc smutek malé holčičky.
Jinak ses kniha vypadá zajímavě, taky zauvažuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tuhle diskusi jsem teda nějak zmeškala..... Michaela jsem taky milovala od dětství. Mé první nahrávky na magneťáku byly jak jinak než Michael Jackson. Bylo to ale těžké milovat takovou zvláštní celebritu. Hodně lidí kolem mě si ze mě utahovalo, jak se mi může vůbec líbit takový podivín a vůbec! Ale všichni nakonec museli uznat, že ve svém oboru to byl fakt machr! Já jsem o něm taky hodně četla. I nějaký životopis ve formě knihy už za svého života měl. Myslím, že autor byl on sám, ale už nevím, jak se to jmenovalo. Měla jsem ji asi půjčenou z půjčovny. Vzpomínám si, že tuhle knihu jsem fakt žrala!

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jitty
ano, životopis a myslíš si to správně, napsal ho on sám a byl to Moonwalk.
...pak byla pěkná i jeho druhá kniha básně a úvahy Tanec jako sen

...úryvek z básně Přijdeš mi na pomoc?
Každý mi nutí svou vůli
Svět mi přidělil roli
Nevím kam dřív
Ukážeš mi cestu než padne noc
Poneseš mě bez výčitek
Přijdeš mi na pomoc?

Podrž mě ukaž mně
Skloň hlavu do dlaně
jemně a odvážně
Vezmi mě na rámě
Jsem jenom člověk...

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aysel
Tygřice
...holky tak knížka stále ještě nepřišla, mám ji objednanou od toho 9.7. a teď na těch stránkách píšou, že bude skladem až 30.7, ale jak jsem si ji tehdy objednávala tak jí měli, holt jsem asi v pořadí čekatelů fanoušků drajících se o tuto biografii, tak nevím no, doufám, že se jí dočkám

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

http://soubory.com/cz/video/One-day-in-your-life-M ichael-Jackson-NO1v8t1FLOI/

Tuhle miluju. Tento rok je hodně náročnej Před 11 lety jsem v Německu hlídala holku, spolu jsme si pouštěly Michaela a Jackson 5 od rána do večera, byla z něho úplně šílená. Pak jsme si dlouho psaly a moje malá Agy se přestala ozývat. Začátkem roku jsem na You Tube našla zprávu o její sebevraždě... Teď zemřel i M.J. Bylo to takový pojítko mezi mnou a jí, vždycky jsem na ni myslela, když jsem ho slyšela... Teď jsem přišla ještě o jednu milovanou osobu (ta naštěstí žije), asi mě někdo zkouší, co vydržím... Je to velká škoda...

arrow
Neprodává v Bazaru

ses

j,j ten Moonwalk to byl Vzpomínám si jak jsem do Jacksona úplně zblbla i o 6 let mladšího bráchu Ten ho pak napodoboval kudy chodil a celkem mu to i tenkrát šlo Své 9ti leté dceři jsem ho taky asi před rokem trochu představila a taky ji to nenechalo úplně chladnou. Po jeho úmrtí jsme si koupily Bravíčko celé věnované Jacksonovi se 7mi plakáty, tak už je má, jak jinak, vyvěšené po celém pokojíčku Fakt smutné, že už není.....Manžel mi sehnal různě po internetu snad všechny jeho klipy, a já zjistila, že jsem některé ještě snad ani neviděla....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené