arrow
profile_image
Infinity.1
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Teď mám už třetí sadu clip in, kterou nosím denně k prohuštění, protože vlasy mám dost jemné a bez objemu, ale jak u této, tak u předešlých dvou se mi třepily konečky, podotýkám, že vlasy byly koupeny u tří různých prodejců (asijské Remy), je to normální jev nebo je to špatnou péčí? Přiznávám se, že o vlasy nepečuju nijak extra, takže jednou za měsíc je umyju v kyselém šamponu, dám kondicionér nebo masku Gestil, spláchnu vlažnou vodou, nechám volně proschnout a rozčešu kartáčem z kančích štětin, nežehlím ani nijak tepelně neupravuju, vlasy vypadají skvěle až na ty konečky. Nikdy jsem to nesledovala a žíly mi to netrhá, ale pro zajímavost bych ráda věděla, kde je "zakopaný" pes.

Reaguji na Infinity.1: Je to normální jev, jsou to lidské vlasy, tak je logické, že se budou třepit. Při každodenním nošení a zvlášt rozpuštěné, se konečky vlasů otírají např. o oblečení a třepí se. Navíc nepoužíváš žádné olejíčky do konečků, takže jsou vysušené. Tobě se snad tvoje vlastní vlasy netřepí?

arrow
profile_image
Infinity.1
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na wovel: Ty moje se mi netřepí - a nebo úplně minimálně, ale zase jich mám málo, takže je to něco za něco : )

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsou to lidské vlasy, jako ty tvoje.. Takže je to snad jasné ne? Pravidelně zastřihávat a olejíček do konečků, nebo nějaký masky..

Reaguji na Infinity.1: Tvoje vlastní se třepí méně, protože se přirozeně promašťují a myješ a používáš kondiš častěji jak na clipy. Prostě to chce více péče do konečků, ale třepení na clipech se nikdy nezbavíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené