Cituji kacii_: Dej si do uší špunty a máš to.

Tak to bych nesnesla

Známým takhle psa otrávili

Reaguji na panda08:
Ano, chystám se za ním zajít pod tou pohrůžkou, že jestli s tím i tentokrát nic neudělá, půjdu si na něho stěžovat. A pejsky mám ráda furt, akorát toho jednoho ne
Reaguji na kacii_:
Hádám, že tebe v noci psí štěkot nebudí A špunty do uší si kvůli zvířeti a nezodpovědným majitelům strkat nebudu. Já nejsem ta, co si nechává věci líbit.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kacii_: že kdyby si ho chtěli dát do baráku, tak už to dávno udělají, když už stížnosti měli.

je úplně jedno, jestli si ho do domu dát chtějí, nebo ne. prostě narušují práva jiných lidí, a je jejich povinnost s tím něco udělat. jestli se jim chce nebo nechce, je zcela irelevantní.

Reaguji na kacii_:
a když to srovnáváš s lidma. No nevím. Asi si psa štěkat ještě neslyšela. Není to jako když si lidi povídají. Je to jako kdyby po sobě řvali co nejvíc nahlas to jen jde. To by si podle tebe měl člověk nechat líbit, kdyby se to opakovalo každou noc?

arrow
profile_image
vilaamalka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji CarollinCalico: Páč se mi nějak nezdá, že by prostě štěkal 2 hodiny a avíc každý večer

nezdá? to by ses měla seznámit se psem našich sousedů, který nejen štěká, ale i vyje celou dobu, co nejsou doma, čili třeba od 8 večer do půlnoci...

Cituji panda08: Ve dne a dopoledne si každý může řvát a rámusit prakticky jak chce

to je super, a ty bydlíš v paneláku? protože tady ten štěkot máme stereo a já se učím ve dne (což jde dost blbě v takovým příapadě), v té noci bych se ráda vyspala.

no ale protože u nás v vchodě má psa každej druhej, tak jsme my ti hrozní tyrani a nesnášivci pejsánků, kteří tu mají výsady čůrání na schody, línání na cizí rohožky a smrdění přes celou chodbu, protože jě nekdo není schopen umýt.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na CarollinCalico: Možná to vypadá že jsem zastánce zvířat nebo tak, ale kolikrát jsou lidi horší než štěkající psi. A moc dobře vím, jaké to je, když pes štěká celou noc. Když holt soused nic neudělá, tak my tady toho zmůžeme 10x více, no. Teď už to je na tobě, jak se zařídíš, ale jak jsi psala, stejně na výzvy soused nereaguje, takže tak.

arrow
profile_image
Raervanna
od 6. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tohle teď u nás doma řešíme taky. Sousedi maj venku dva psy. A každý ráno nás budí už v pět hodin. Od pěti do osmi štěkaj. Na všechno, na kočku, na sebe, na slepice...nebo jen tak. Navíc, ty lidi maj vevnitř ještě dva psy. Krysaříka a špice asi. A když jde venčit toho krysaříka, tak ho nechá klidně prolízt plotem k nám. Ať se vyvenčí u nás. Ještě jednou to uvidím a už se asi neudržím. Já mám okno z pokoje do zahrady...takže to je, jako když stojí přímo pod mým oknem a štěkaj a štěkaj. To samé rodiče, kteří maj ložnici nade mnou. Nemluvě o tom, že za zahradou jsou bytovky. Ten štěkot se musí rozlejhat, takže to musí slyšet i v těch bytovkách. My máme taky psa, ale bereme ho na noc dovnitř, protože venku v noci nevydrží sám a musí prostě se mnou spát v posteli . Teď se to trochu zklidnilo, asi si všimli, že nám to vadí.

arrow
profile_image
Sandrusa
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zrovna minulý týden jsme doma řešili obdobné téma-sousedi nechali psa venku, pes vyl celou noc, nespali jsme-a došli jsme k "laickému" závěru (tedy, kdyby jsme byli nuceni to řešit), že pes je brán podle zákona v podstatě jako majetek, tudíž to, že vyje (štěká), by se mělo rovnat stejnému narušování nočního klidu, jako např. hlasitá hudba apod., za což hrozí sankce, myslím, až 1000 Kč na místě. Pokud není vyhnutí, policii bych volala. Nicméně, nejsem právník, někdo erudovanější mě jistě poopraví

Bydlím v paneláku a máme u nás nad náma DVA štěkající psy!. A ti co tu nevěří, že by pes štěkal dva hodiny v kuse, tak Vám řeknu to nic není. Sousedovic hafani štěkají pravidelně každičkou noc cca od 23h do cca 7 ráno s mini pauzami kolem max 20min. Ozývá se to u nás tak strašně moc, že to vypadá že ti blbý psi jsou u nás v bytě. Když začne jeden, přidá se druhej, když jednomu dojdou síly, druhej pokračuje a tak se asi střídaj celou noc. Někdy takto štěkají i přes den. Já z toho už opravdu šílím. Těm bych nedala el. obojek ale rovnou el. křeslo ....a to mám taky psa a fakt tohle už je i na mě moc.

Sebrala bych se a pokud by pes řval na dvoře,tak bych tam šla zazvonit.Když je takhle několikrát za noc vyburcuješ zvonkem,tak jim možná dojde,že pokud bude ticho a budeš spát,tak se vyspí i oni..........brutální řešení,ale s blbcem se jinak než jeho stylem nedomluvíš.

Nedávno tády u nás v paneláku vyl každou noc, snad přes týden, jeden pes, vždycky začal v noci, tak kolem 1-2 hod a vydrželo mu to tak hodinu...tak jsem si taky právě říkala, jestli se tohle dá nějak řešit, protože to je fakt děsný! No ale naštěstí to pak přestalo. Ale jestliže to tvrá už dlouho a já abych se kvůli psovi omezovala a cpala si špunty do uší... ale nějak nevím, co by zmohla policie, takže možná jen to burcování v noci...

arrow
profile_image
Raervanna
od 6. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ten zvonek je dobrej nápad...to bych si je vychutnala. Bohužel, vedle ti naši sousedi zvonek nemaj.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji panda08: Ve dne a dopoledne si každý může řvát a rámusit prakticky jak chce

no to je fakt super přístup

hele teď jsem byla tři měsíce doma kvůli těhotenským nevolnostem. Ráno jen páníčci odešli do práce, tam pejsci začali štěkat a štěkali dokud se nevrátili z práce - fakt úžasný každý den poslouchat - fakt doporučuji. Nechápu proč si někdo pořizuje psa, když je většinu dne mimo domov. Přijde mi, že někdo nepoužívá mozek

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: pes nesmrdí kvůli neumytí

to je pravda, nevím, proč si lidi myslí, že psa je třeba dvakrát týdně koupat, aby nesmrděl. pes nemá vonět šamponem, má být trochu cítit zvířetem, což ale neznamená, že smrdí.

osobně bych si moc přála, aby se u nás hodně zvedly poplatky za psy, aby ho neměl doma každý balík, který ho má jen ze zvyku, aniž by měl byť jen představu o potřebách psa. méně psů by republice rozhodně prospělo. a to mám psy fakt ráda.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mitternacht: pes může štěkat max 10 minut, pak si musí dát pauzu, pokud ne, pak obtěžuje nadbytečným hlukem

někdo by to těm psům měl vysvětlit...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené