Cituji Lucrezia: Ráno jen páníčci odešli do práce, tam pejsci začali štěkat a štěkali dokud se nevrátili z práce - fakt úžasný každý den poslouchat - fakt doporučuji.

Investovala bych do protištěkacího zařízení,nastavila na dávku pro obří psy a pěkně to těm uřvanejm čoklům dala ke dveřím.....mám pocit že už by neštěkli!
Miluju psy,ale nesnáším blbé psy a jejich blbé páníky co si myslí,že pes holt musí štěkat,když neumí mluvit.Obtěžují okolí hlukem stejně jako nevychované děti.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: no fuj! To je hezký, svýmu psovi bys to nedala a jiným to tu doporučuješ!

Cituji Anette001: Snad neskončí v útulku (jak to hodně majitelů pak řeší

Pando08, já bych to svému psovi taky samozřejmě nedala, ale ten taky neštěká ! Pořád lepší řešení i pro psa samotného, než jej strčit do útulku ( počítám, že soused na psa moc velkou vazbu nemá, tak je šance, že by tam skončil ) a bůhvíjak by pak skončil, že ...

arrow
profile_image
Valonika
od 15. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny a prosím o radu. Bydlím v domě, okna od ložnice máme v přízemí do dvora sousedek, je to fakt asi jen 1 metr. Před dvěma měsíci si sousedky (matka a dcera) koupily psa (nyní mu je asi 5 měsíců), je to ohař, kterého ze začátku pořád zavíraly do kotce, kde byl od rána do večera, pak to 2x zkusily i v noci, ale to už jsem ztratila trpělivost a něco jim řekla, protože pes vydržel štěkat v kuse opravdu celou dobu. Přestaly ho do kotce zavírat a začaly ho nechávat venku na zahradě. Jenže problém je v tom, že pejsek pořád štěká - ženský chodí do práce na šestou, takže od 5:45 začne štěkot a skončí až ve 3 hodiny odpoledne (abych nekecala, neštěká v kuse, ale dává si třeba 5-10 minutové pauzy a pak zase jede, nemám už šanci usnout). Chápu, je to štěně, ale když jsou ženský doma, berou si ho dovnitř, a podle mě pes neví, kde má svoje místo. Taky je problém, že jsem na rizikovém těhotenství, za necelé 2 měsíce se nám narodí mimčo a my si nemůžeme ani otevřít okno, aniž bychom slyšeli ten vytrvalý štěkot (i za zavřenými okny je to dost slyšet). Bojím se, že nám ten pes bude budit mimčo a vůbec nevím, zda by šlo něco ze strany sousedek ještě udělat, aby se pes trochu zklidnil. I když jsou doma a on je venku, tak jen skáče na dveře a štěká, takže ho za chvíli stejně vezmou dovnitř. Jsem z toho už na nervy Díky za vaše rady, názory a zkušenosti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také tento problém už dlouho řešíme. Sousedi vpravo mají tři psy různých ras a nalevo jednoho. Štěkají nám přímo pod oknem. Je to opravdu hodně náročné. Už opravdu trpíme. Manžel se zkoušel dohodnout, ale žádná odezva. Občas se budí i naše tři děti a to v dalších dnech očekáváme narození dalšího miminka. Manžel jezdí do práce v pět ráno, 220 km. Jezdí domů dvakrát do týdne a noci vždy protrpí. Za volant usedá totálně vyčerpaný z nevyspání.Už si opravdu nevíme rady. Mám strach že manželovi rupnou nervy a vezme na ně jednou vzduchovku...

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Hanny28: a zkoušeli jste ten "antištěk", jak tu někdo psal? Jestli vám štěkají pod oknem, tak to vypadá, že mezi sebou nemáte překážku (dům například), tak by měl fungovat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

na našeho psa pomohl elektrický obojek. Nic jiného nepomohlo. Náš pes štěkal jen tak. Bohužel po negativních projevech sousedů se nic jiného dělat nemohlo. A navíc už ho nepotřebuje, měla ho několikrát a pomohlo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dělí nás jen plot a navíc mají dům přilepený na druhém, jehož zeď se táhne ještě 15 metrů do zahrady a hezky se tam ten štěkot odráží. A vůbec nemám ponětí co to ten antištěk je.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené