Začala jsem randit s Rusem a i když je opravdu trochu jiný ,ale moc hodný,všímám si jak reaguje okolí a rozhodně ne pozitivně.Má rodina je zvyklá na cizince,ale teď jsou z toho na větvi a nejsou rádi a přátelé zrovna tak.Prý..ježiši s Rusákem. Mně osobně je to fuk co si myslí ostatní,ale zajímal by mě Váš názor jaký máte na Rusy tady v Čr i tak obecně.Dělám ve službách takže jako klienty je nesnáším protože se neumí chovat,ale zase už jsem potkala pár fajn lidí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si, že na to z jaké země pochází je úplně jedno (pokud to není róm!!), ale záleží na jeho povaze. Pokud to není takový ten rusák, co je strašný ,,mafián", takovej jako bydlí u nás v baráku

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pettttrushka: Pokud to není takový ten rusák, co je strašný ,,mafián", takovej jako bydlí u nás v baráku

Přesně . U nás v pekařství dělá ruska a je moc milá . To je prostě o člověku, ale v Česku je asi hodně lidí proti nim.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tagyy: ruska a je moc milá

Rusky jsou třeba strašně milé Mám kolegyni z Ruska a je úžasná!

arrow
profile_image
Slečna.
od 2. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Carpisa: Chodila a žila jsem s Rusem dva roky...na začátku byl také strašně milý,zlatý,pozorný (typu-podání ruky při vystupování z tramvaje,nošení tašky atd..),ale jakmile jsme spolu začali bydlet a já ho doopravdy poznala,zjistila jsem,že mi celou dobu "lhal"... Živila jsem ho po celou dobu společného bydlení,víceméně na nic doma "nehrábl" a jen "dělal že pracuje"... Po dvou letech jsem mu řekla, ať se odstěhuje... Popravdě-také jsem tvrdila,že přeci nezáleží na národnosti, kultuře atd... teď mám jiný názor... Ale chápu, že ten vztah "zkusíš", co kdyby náhodou se jednalo o výjimku potvrzující pravidlo?

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z každého hovoří jeho vlastní zkušenost. Kupř. Slečna popisuje Rusa, který se zpočátku choval zdvořile atd., časem se jeho chování změnilo. No, kdyby něco takového bylo typické jen pro Rusy, tak na omlázku nejsou stovky příběhů, které místní diskutérky prožívají s Čechy . Ono je to takříkajíc "kus od kusu". Do naší široké rodiny se přivdala Ruska. Vzala si Čecha se 3 dětmi. Je to vzorná máma, hospodyně, manželka, děti i všichni ostatní ji zbožňují. No, a pak se k nám do příbuzenstva přivdala další Ruska, ale to, co bych tu o ní psala, by bylo pro většinu neuvěřitelné.
Faktem ale zůstává, že Češi byli vždy proti Rusům. Rok 1968 nebyl hlavní příčinou. Bylo to tak VŽDY, dávno před osmašedesátým rokem. Kdybys měla známost s Němcem, byť by to byl metař, tak by to společnost přijala daleko lépe, než když to bude inženýr z Ruska. Taková je skutečnost.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Slečna.: holky, nevím, o zkušenostech mám názor, asi ne moc fajn, ale...
už bych nikdy nezačala nic s někým odjinud. Prostě to dětství, večerníčky, pohádky, škola - je prostě tak jedinečné, že nikdo nebude stejný, se vzpomínkami, rozumět stejným vtipů, vyprávění, písničkám, komediím,...ne, prostě už ne.

Každopádně - pokud nevyzkoušíš, nepoznáš...a vztah je úplně něco jiného než kolegové, kámošky, známé apod.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Silvestra: jenže žena je něco úplně jiného než muž I češky vdané do německa se chovaji jinak než tam usedlí muži, např.

Nemám s nimi dobrou zkušenost a ze zkušenosti vím, že o Češky nestojí a většinou je to jen přechodná věc. Své zkušenosti bych nerozebírala, ale bylo to na kriminálku. Pokud bych někoho takového poznala a zjistila, že je to slušný člověk, tak nemám problém s nikým. Jednu takovou skupinku těch milých jsem potkala. Někteří se dokáží k ženě chovat velmi pěkně, ale pak když jsem zjistila co dělají za kšeftíky, tak jsem se stáhla. Určitě to není tak, že jsou všichni mafiáni apod., ale kolikrát mi přijde, že oni o přátelství s Čechy nestojí. Když jsem se kamarádila s nějakou Ruskou, tak to nebyla zrovna pravá kamarádka. Často mě Rusové oslovují na ulici a když zjistí, že nemluvím rusky, tak se otočí a jdou. Někdy jdu do českého obchodu a prodavačky na mě mluví rusky. Prý tak vypadám. Zajímalo by mě jestli se to také někomu stává.

Jo a k věci. Pokud se máte rádi a chová se k tobě slušně a má slušnou práci, tak není problém. Takhle koukají divně všichni jakmile chodíš s nějakým cizincem..

Reaguji na EleanorWoods: Ahoj, docela by mě zajímalo, co to máš za příběh. Nějaké špatné zkušenosti s Rusama? Nebo o tom nepíšeš?
Já teda až do teď, než jsem narazila na tuto diskuzi, tak jsem netušila jak se my Češi se díváme na Rusko.
Nemám s nimi žádné zkušenosti. Jen vím, že známa z vysoké chodila s Rusem. A jen vyprávěla, že Rusko je takové "mafiánské" prostředí. Vraždy se tam kolikrát ani neřeší. Nebo resp. řeší, ale nepřikládá se tomu taková váha. Já myslím, že je to o člověku, jak tady kdosi už psal.

Já osobní zkušenost s Rusem nemám. Můj osobní názor na lidi je, že pokud je člověk slusný a respektuje zákony dané země, je úplně jedno jestli je to Rom, Rus a nebo Číňan. Pravdou je, že v Rusku jsou zvyklý na jiný řád, mají tam hezkou ukázku oligarchie, peníze tam znamenají všechno, takže je snadné uvěřit, že hodně z nich si na západ přišlo jenom nahrabat a případně ulovit nějakou výstavní kočičku, kterou by se mohli doma chlubit...

Cituji crazyiik: docela by mě zajímalo, co to máš za příběh. Nějaké špatné zkušenosti s Rusama? Nebo o tom nepíšeš?

psát se mi o tom nechce promiň.

Jj oni jsou docela dobře nastavení na nějaké vydírání. Co jsem právě slyšela, když Rus chodil s jednou známou holkou ( Češkou) tak super, ale jakmile ho chtěla opustit, tak dělal problémy. Jistě, že to je o člověku, ale oni jsou poněkud zvláštně nastavení. Táta před lety otevíral restauraci v Moskvě a po místních zkušenostech to raději prodal

Cituji Jánošík: a případně ulovit nějakou výstavní kočičku, kterou by se mohli doma chlubit...

Osobně neznám Rusa, který by si vzal Češku

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jéé holky, kde se na ty Rusy chodí? u nás žádní nejsou a mně se tak líbí... vzhledově (takoví ti typičtí), jejich jazyk, hudba, jména... to je moje velká úchylka no a doufám, že si svůj sen jednou splním )))

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Constantine: tss, se sedni na chvíli na Václavák, vyjeď do Karlových varů, Mariánských lázní - tam jsou JEN Rusové, češi nějak vymizeli....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené