arrow
profile_image
Lylinka
od 2. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na eva2008:
No vidíte, snad to bude den ode dne lepší!!

Reaguji na Antoanet: Děkuju moc! chceme ho mít doma, LDN nepřipadá v úvahu ani trošililinku... i vám přeju hodně sil! Díky díky!

arrow
profile_image
Lylinka
od 2. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2: To je krásný a moc milý... 93 to je ale věk! ^^ hlavně jestli netrpěla.. tak to má být užívat si života, pokud to zdraví umožní! skvělí!

Reaguji na Sára2: Ano, často témata smazávají, divím se že mi nechaly tohle.. Reaguji na tivoli: Ahoj, i tobě/ Vám děkuji za podporu a příběh..

Tuším, že umře.. už nám klepe na dvěře..(takový mám pocit) já vím že je to hrozný že to řikám, ale myslim že je to tak. Nač si něco nalhávat. Už skoro od mala si ho pamatuju jako nemocného.. nemám na něj moc vzpomínky, jen ty nemoce... atd.. tudíž to pro mě neni až tak hrozné jako kdyby mi teď náhle umřela babička, to bych se jen tak neprobrala.. tím chci říct že babičku mám asi sice radši ale i jeho mám ráda a nechci aby se trápil.. zajímaly mě hlavně ty ruce.. protože bych si mohla udělat další spojitosti..
Přemýšlím, mám do toho nějak štourat a nebo už ho máme nechat v klidu.. doma hezky.. otázkou je za jak dlouho ,,to,, přijde....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené