arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,používám asi 2měsíce sadu od biodermy sebium krém akn,mat,mycí gel a vodu h20.pravidelně a poctivě čistím,ale žádná změna ani trochu..mám pocit slyšela sem, že výrobky na akné hodně vysušují pleť,že některé holky používají třeba na citlivou pleť a že mají pleť o hodně lepší,jak to tedy je? nebo po jaký době jste viděli změnu,mám ještě počkat?

arrow
profile_image
slunickom
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Biodermu jsem zkoušela a vůbec mi nepomohla, pak jsem objevila CITRICIDAL - a doporučuji, fakt mi pomohl.

http://www.regeneracetabor.cz/obchod/citricidal-p- 461.html?osCsid=t9127u0n5e9h07hs3757d36fp4

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na slunickom: nemusím moc tyhle přípravky,ve kterých není krém,čistícív oda,atd.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moc bych neřešila, jestli je to v sadě nebo ne, ale jestli to pomáhá. a třeba já nemůžu mít nic na mastnou pleť, strašně to vysušuje a používám tak požívám čistící vodu od nivey young a mažu se tím, co zrovna potkám, tedy nejčastěji excipialem... a moje pleť se má fajn. teda aspoň tak vypadá

Nevím, se všema těmato rádoby superúčinnejma přípravkama z lékárny nemám nic moc zkušenosti. Naopak vysušování pleti vůbec nepomůže!
Určitě zvol něco pro citlivou pleť, a hodně hydratační. na čištění zkus třeba červenou micelárku bioderma na citlivou pleť.
Krémy, to je hodně individuální. Mě zatím pomáhají dva: payot creme purifiante a lush vanishing - nedělají ten hnusnej film jako biodermy a nevysušují. Ale opakuju, je to individuální. Ale podle mě nesáhneš vedle s něčím, co je určeno pro alergiky a citlivou pleť - klidně i ten excipial.
A na lokální pupínky mám věc, bez které nemohu existovat: payot pate grise. Narozdíl od jiných přípravků tohoto typu nevysušuje pupínek (z toho vznikne akorát podrážděný strup se suchejma šupinama kolem, znáte to že?) ale je to v podstatě mastička. Samozřejmě, není to tak, že ti beďar jak baterka do rána totálně zmizí, ale u mě to opravdu funguje!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ale já nemám vysušenou ani nehydratovanou plet.takže asi jak říkáš je to individuální,každýmu pomaha něco jiného takže musím hold zkoušet zkoušet

arrow
profile_image
markets
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jj, musíš zkoušet. Měla jsem hodně mastnou, drsnou a citlivou pleť. Nejvíce mi pomohla řada Effaclar od LRP (gel, K, A.I. a H) a maska z mrtvého moře od Baley. Ta krásně všechno vysuší, sice hodně stahuje, ale když se hned po umytí namažeš (používám Effaclar H), je pleť úžasně hladká.

Reaguji na mishik007:
Jak to víš? byla jsi na zjištění stavu pleti? To, že nejsi suchá a mastíš se vůbec neznamená, že nemůžeš mít vysušenou a dehydratovanou pleť..

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ono totiž i pleť, která je mastná může být dehydratovaná.. a taky většinou bývá

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

na dehydratovanou plet používám krém mat denní

Myslíš tohle nebo jaký přípravek máš?
http://www.lekynainternetu.cz/p/bioderma-sebium-ma t/

Hele já si stejně myslím že všechny tady tyto biodermy a effaclary moc nepomohou...aspoň z mé zkušenosti....na pleť se musí "po dobrém" tedy šetrně čistit a hodně hydratovat, aby se nějak nerozházela a neměla důvod produkovat bordýlek.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jj,to je ten krém,jinak taky tomu moc nedávám že mi to pomůže,ale aspon mám ten pocit že jí mám vyčištěnou něčím kvalitnějším z lékárny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené