Kdyby jste náhodou našli odkaz, na ty vlasy se pojem minitwix bylo by to super, já je nemůžu nikde najít

arrow
profile_image
bimbobambule
od 20. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, teď jsem koukla a na ten luxstore a asip jsem pitomá, ale evropy tam nevidím... mají jen "ruské vlasy". máte s nimi někdo zkušenost? chtěla bych svoje vlasy jen prohustit cca 80 prameny, už jsem prodlužko měla, ale ty vlasy byly příšerný kvality, dělali se mi dredy a tak, takže to už nechci nikdy zažít!! myslíte, že ty ruský vlasy budou opravdu kvalitní, nebo je to jen marketingová pohádka

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Celá sada za 16 stovek? No tak takové vlasy ti vydrží max. dva týdny (možná ani to ne).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bimbobambule:
Mě se dělali taky dredy .

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lussera: Zrovna pročítám témata vypadá to dobře.Nemělo by to poškozovat vlasy moc,narozdíl od keratinu u nj si vyrvu půlku vlasů při sundávání,ale to proot,že to dělám bez té vody

vodu nepoužívám, kdybych si při každém posunutí vytrhala polovinu vlasů tak jsem už po těch pěti letech plešatá. Keratinový spoj se musí rozdrtit a pak se pramen opatrně stáhne tak aby nevytrhal za prvné vlastní vlasy a za druhé aby se nerozpadl a mohl se znovu nakeratinovat.
Jak to tu tak pročítám tak jen upozorňuji, že to není úplně jen tak si doma nandat a sundat vlasy, pokud tedy člověk nechce mít prodloužené vlasy jen tři měsíce a pak je hodit do koše a mít fakt na hlavě polovinu vlasů co měl, možná by stálo za to navštívit aspoň jednou kadeřnici a odkoukat co a jak a taky rozmístění pramenů, vzdálenost od sebe - vše je důležité aby vlasy vypadaly přirozeně. Momentálně nejlevnějši kvalitní středoevropské vlasy se v délce 50 cm dají koupit na internetu 100 pramenů asi za 6tis. Kč, vše levnější bude stát za *** pokud nejde o hodně tmavé a hrubší vlastní vlasy tam bych se ani východoevropských nebála, jinak nebrat a raději si nechat svoje vlásky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2:
Jo já ten keratin právě nedrtila . Ale zase půlku vlasů jsem si nevytrhala,to jsem přehnala trošku .Jen ty dolní spíš,protože ty mi šli špatně dolů.No určitě je to lepší,ale ne každý si může dovolit bohužel vlasy za 6.tisíc no..

Co se týče té sady, tak na oko to vypadá, že "je tam toho hodně", ale z 5 ochranných terčíků ti stejně stačí jen jeden a ten jeden ti vydrží možná 10 let, pokud se prodlužováním nebudeš živit. Chrániče prstů jsou úplně k ničemu, ty nepoužívá nikdo, ani profesionálové, odstraňovač je ti a) k ničemu bez kleští a za b) levné odstraňovače jsou na nic. 100 nových keratinových nehtíků je také na nic, protože tyhle levné vlasy stejně podruhé aplikovat nebudeš chtít. Nehledě na to, že je to všechno Čína a Čína, to znamená čínské vlasy i keratin (i vše ostatní) a takový keratin se chová jako žvýkačka. Kleště jsou také neprofi (mají široké plotny), takže uděláš akorát tak obří spoje, které stejně nebudou držet. No katastrofa ve všech ohledech. A zapomněla bych na vlasy, na to nejdůležitější. Nepočítej se 100 gramy, počítej s tím, že pramínky jsou půlgramové, takže váha ti ukáže 50 gramů vlasů při 100 pramíncích, ale ty velké keratiny na koncích váží dalších 20 gramů (bez nadsázky - to uvidíš, až přijdou, jak jsou velké) a ještě, protože je to strojová výroba (v Číně) z toho spoustu vlasů vyčešeš. Bez jakékoli nadsázky budeš mít tedy ve 100 pramenech tak 25 gramů vlasů, a to ještě asijských. A 25 gramů vlasů, to už si seženeš i středoevropy za nějakých 1200 Kč. Jo, je to s vlasy věda docela

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lussera: Jen ty dolní spíš,protože ty mi šli špatně dolů.No určitě je to lepší,ale ne každý si může dovolit bohužel vlasy za 6.tisíc no.

jenže tyhle vlasy ti vydrží při dobré péči i 3 roky, kdežto ty za 1500 můžeš hodit za dva týdny do koše
Reaguji na Deanna: se vším mohu jen souhlasit

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Deanna:
Souhlasím se vším já taky půlku těch vlasů při nasazování vyčesala .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2:
Já vím ,ale já to na hlavě stejně nevydržím mít dlouho . Vždycky jen ,když mě chytne mánie s dlouhými vlasy ,ale samozřejmě pokud bych si byla jistá,že to chci mít déle asi by bylo vážně lepší zainvestovat do lepších vlasů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené