arrow
profile_image
Destinnys mojeid
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s prodlužkem ze salonu Chat Noir v Roudnici nad Labem? Pořád nemůžu vybrat salon ani metodu Dále se chci zeptat....co říkáte na prodlužko na splátky?Máte někdo zkušenost, není to trapné?Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tento salónek doporučuju jen mi řekni od koho si tam chceš nechat udělat vlasy?Zuzana Hrubá?

arrow
profile_image
kočička
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Určitě nedoporučuji.Bohužel mám s tímto salonem zkušenost i se slečnou Hrubou,ale ta zkušenost je velmi negativní.Nechala jsem si prodloužit vlasy o 40cm-1.pokus byl,že použily nekvalitní vlasy,které úplně splstnatěly.2.pokus vlasy kvalitnější,ale barva vůbec neodpovídala prý to kadeřnice dobarvý.Kadeřnice byla nezkušená vlasy mi dobarvovala asi natřikrát.Musela jsem tam jet ještě další den na dobarveni,ale nebylo to stejně ono.Takže když to shrnu stálo mě to 10 000kč a 15hodin času strávených různými úpravami a výsledek byl neuspokojivý.A když jsem si vlasy doma přeměřila byly dlouhé 30cm,prý to kadeřnice tak sestříhala.Myslím si,že slečna Hrubá je podvodnice a neodvádí kvalitní práci.

Reaguji na kočička:
A já si myslím, že když někdo napíše první příspěvek a hned takto negativní, tak si člověk nemůže být jist, zda to není jen konkurence. Bohužel takto důvěra na Omlazení chodí Nebo bohudík možná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené