arrow
profile_image
LinkaP
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
nemáte zkušenosti s tímto kadeřnictvím - Salon Mia v Brně? Spíš mám na mysli zkušenosti spojené se střihem, barvení ani jiné služby mě zas až tolik nezajímají. Nutně potřebuju po dovolené ostříhat a tápu, komu mám své vlasy svěřit.
Děkuju!

arrow
profile_image
LinkaP
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vážně nemáte žádná z vás zkušenosti s tímto salonem?

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Ahoj,
ja zkušenost bohužel mám. Salon Mia prosím vás nikdy nikdo nezkoušejte. Mám opravdu hodně dlouhé vlasy, na kterých dost lpím a šla jsem si tam nechat zastřihnout konečky výsledek: musím si jít nechat vlasy prodloužit, než mi dorostou!
Stříhala mě kadeřnice Iva, které jsem výslovně řekla, že chci pouze zastřihnout konečky, že vlasy nechci nijak zkracovat. Díky tomu, že jsou vlasy tak dlouhé, jsem neviděla, kolik toho slečna stříhá, až za chvíli jsem zjistila, že je to 20 (opravdu slovy dvacet!) cm. No myslela jsem, že mě odvezou!
A aby toho nebylo málo, tak zároveň se mnou se nechal stříhat i můj přítel, který má taktéž dlouhé vlasy. Toho stříhala slečna Eva. Ta mu vzala na kotlety strojek a místo, aby mu je pouze zkrátila, mu je prostě vyholila. Vypadá teď jak nějaký puberťák s podholenou hlavou.
Navíc jsou obě kadeřnice opravdu neprofesionální, během stříhání se spolu bavily mimo jiné o tom strojku a jedna říká druhé, že se o něj ani moc nestará a že není dobrý (a pak ho vezme na přítelovu hlavu ) a aby toho nebylo dost, jedna z nich pořád chodila a zívala a říkala, jak se jí chce spát a jak se těší domů.

Takže od Salonu Mia opravdu odrazuji, protože tohle byl pro mě zážitek jak ze špatného vtipu

arrow
profile_image
LinkaP
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marrie:

Tak už jsem ho bohužel vyzkoušela na vlastní kůži taky A teď asi budu nosit půl roku culík, protože investovat do prodloužení vlasů se mi nechce.
Ale k věci... měla jsem vlasy dlouhé po lopatky, což je na mě docela výkon a šla jsem na inkriminované místo s tím, že chci zkrátit jenom konečky a vlasy sestříha . Asi mají nějaký mustr, ale stalo se mi to samé, co tobě. Vlasy šly o 20 centimetrů, což vůbec nechápu! A navíc střih, který mi byl na hlavě vytvořen vůbec neodpovídá mému typu vlasů a vlastně ani nebyl podle mého požadavku. Šikovně mi do ruky ještě strčili časopis a když jsem se pak ve finále viděla, nezmohla jsem se na jediné slovo!

No prostě hrůza. Příště se tomuto salonu vyhýbám pořádným obloukem...

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Reaguji na LinkaP:

Já jsem totiž dokonce nabyla dojmu, že dotyčné slečny ani nejsou vyučené kadeřnice, ale mají jen nějaký kurz a to ještě kdoví jestli. Salon je totiž jejich vlastní, nikdo je nezaměstnává a jedna z nich studuje VŠ a moc se mi nechce věřit, že by vyučená kadeřnice dodělávala střední a pak šla ještě na VŠ. Samozřejmě se něco takového může stát, ale podle kvality služeb si opravdu myslím, že o vyučené kaděřnice nejde..
Takže holky: Salon Mia opravdu ne, to už se můžete rovnou ostříhat doma samy

arrow
profile_image
Veu
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem se tedy nesetkala s uvedenými kadeřnicemi. Stříhala mě jejich nová kolegyně, Katka. Musím říct, že je fakt dobrá. Probrala se mnou můj typ vlasů a obličeje, s výsledným střihem a barvou jsem byla naprosto spokojená, jelikož snad poprvé jsem měla vlasy přesně podle svých představ. Takže zřejmě záleží na výběru kadeřnice

arrow
profile_image
Veronika U
od 2. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marrie: Nechci se nikoho zastávat neznám kadeřnice v salonu Mia, ale proč by nemohla kadeřnice dále studovat třeba na VŠ, všechny nejsou hloupé. Já jsem také kadeřnice, dodělala jsem si střední školu a teď se chystám na pokračování ve studiu na VŠ.

Ráda bych věděla jestli někdo neznáte jméno mladšího kadeřníka který v salonu Mia chvilku pracoval?? Před tím pracoval jako obchodní zástupce u jednoho kadeřnického velkoobchodu.

arrow
profile_image
LinkaP
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Veronika U:
VŠ si studovat klidně může, to tady nikomu nevadí, spíš to bylo podle mě myšleno tak, že to nejsou profesionální (vyučené) kadeřnice, ale jenom studentky VŠ s obyč kurzem...
Pokud ti to nějak pomůže, tak ohledně toho kadeřníka... myslím, že se jmenuje Daniel Rossi, stříhal mě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené