arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě mám dotaz, jak to je třeba s účesama? ráda si dělám culíky, drdoly atd... jen rozpuštěné bych je nechtěla pořád nosit, dá se to?

Cituji Lucija: jak to je třeba s účesama? ráda si dělám culíky, drdoly atd

to není problém

BaraJukebox
a máš to přidělané keratinem nebo čím?

lululu1987
ano, keratinem

Sama za sebe musím říct, že galerku má paní Gabriela sice krásnou, ale sama sem měla sintetické vlasy, ale teda, do teď se bouchám do hlavy. taky jsem se četla jak jsou nezničitelné a regenerace a bla bla. A pak sem se dopídila, že vlasy jsou jak co mají barbíny od Matela, a vy když si je často myjete tak si sundáváte tu povrchovou vrstvu, která je tzv. dělá hezčí. A ta vrsta je jednoduše silikon, a v tom je i celá regenerace. Ale ty vlasy nikdy nevypadali přirozeně. hrozně se česali (proto "čeště často") a když byl menší vítr a já to měla tak dva tydny po silikonové vrstvě okamžitě se zacuchali.A to si nemyji vlasy každý den.

HoneyL
A to jsi měla vlasy přímo od ní? Tomu nevěřím. Ze začátku se mi taky leskly že to nevypadalo přironeně, ale pak se ten lesk vymyl. Regenerace není vůbec v žádném silikonu, to je blbost

BaraJukebox
nn od ní ně, měla jsem to z jednoho Brněnského salónu, pohledám a hodím sem odkaz. Jinak i podle fotek mi to přijde stejné, a myslim že ten silikon na to určitě dává i ona. Já jsem si to četla i na nějakých stránkách pro ty kadeřnice co to dělají, protože jinak nechápu, jaká jiná "regenerace", kterou si nemůžeš dělat sama a vrátí ti to vlas do původního stavu. Myslím si tedy že to bude to. Jinak můžu se zeptat jak dlouho vlásky už máš?

No ale trošku něco jiného, teda co mi říkala ta má kadeřnice, je to jiný materiál než co používají třeba v jiných kadeřnictví. Tu regeneraci si můžeš dělat sama horkou vodou, ale to vše vysvětlí určitě Gabriela. Já si ji dělám sama a vždy se vlasy vrátí do původního tvaru. Teď mám nové, ale předtím jsem je měla 2 roky pořád ty samé a vše ok, postupem času byly dokonce lepší než na začátku, ale hodně se zkrátily tak jsem zas dala nové.

BaraJukebox
Aha, tak to jsi mě docela dost překvapila

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A slečna Pavla je v pohodě? Napadlo mě, že pojedu k zubaři do Prahy, tak bych to mohla zkusit stavit se u ní, ohmatat si vlasy, třeba si nechat udělat jen pár pramínků na vyzkoušení, abych věděla jaký to je....

Lucija
chodím k ní už nějaký čas a je moc šikovná

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě se chci zeptat, jak je velký spoj? koukala jsem na nějaký videa na youtube a přijdou mi některý docela velký

Cituji Lucija: jak je velký spoj

asi tak 1cm

Dnes jdu k Pavle na posunutí, ale chodím k ní už dlouho takže o výsledku nepochybuji

arrow
profile_image
ZuzkaZ
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je tu někdo další, kdo má zkušenost se syntetikou? Uvažuju o tom a asi do toho půjdu...Mám vlasy téměř po ramena...husté odbarvené, ale zničené...asi bych se nedočkala, než by mi dorostly mé vlastní...Chtěla bych jít asi k Pavle. Už jsem jí poslala dotaz a čekám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené