Zdravím všechny , chci se zeptat zda má někdo zkušenosti se samoopalovacím nástřikem. Moc děkuji za reakce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

AHoj Verka: přítel si byl nechat udělat a vypadal dobře:) trošku sice tmavej,ale jinak dobrý. Vydrželo něco přes týden...

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj tyweee,
myslím,že Tě znám z Ženy-in,kde jsem Ti odepisovala,co na akné.Zdravím Tě.
A nyní k tématu.Moje sousedka ve svém salónu provádí jinou metodu samoopalování.Samoopalovací mlhou.
Přijdeš tam,svlečeš se,ona Ti namaže dlaně,nehty,chodidla,paty bariérovým krémem,na hlavu dostaneš čepici a brýle na oči.Pak Tě dá do kabiny vypadající jako uzavřený sprchový kout,pustí mlhu,říká,jak se máš otáčet,pohybovat,aby Tě mlha zasáhla všude.Když tohle skončí,vezme si rukavice a zbytek toho nánosu Ti rozetře rovnoměrně pod prsy,hýždě-prostě do záhybů kůže.Malou chvíli počkáš a můžeš se obléct do šatů a nejsi vůbec zašpiněná.Zhnědnutí se objeví do 8 hodin po výkonu.Akorát doporučuje,v ten den už nejít ven,do práce atd.Druhý den již vše normálně.Opakování výkonu za 10 dní ještě 2krát.Takže na úvod 3krát,pak již 1krát měsíčně.
Já sama jsem nebyla,protože po všech samoopalovadlech jsem žlutá/kromě Sisley č.2/vzhledem k mé velké bledosti,ale ženy,které to podstoupilly byly pěkně zbarvené a neměly pletˇzničenou jak ze solárka.
Asi v září jsem objevila v Marionnaud jednotlivě balené samoopalovací ubrousky"Easy Sun"-po nich žlutá také nejsem.Dají se koupit jednotlivě/za 40Kč/ nebo 3 za 100Kč.Když kovový obal ubrousku řádně uzavřeš,vydrží Ti i 3 dny k použití.Barvička je svěží,obsah ubrousku opravdu vystačí na obličej,krk,dekolt-3 dny po sobě.Úplně mi to takhle stačí,protože nechci být trvale opálená.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

erin ahojda:) neco mi tvuj nick rika;-)

erin: no to je báječná metoda. moc mě to zajímá odkud prosimtě jsi ja sem z ostravy a nevim jestli je tady někde něco podobneho ještě sem to nikdy neslyšela. taky by mě zajimalo kolik tato metoda stojí a jak dlouho přtrvají účinky.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Renčo,jsem z K.Varů-to je pro Tebe daleko.Slyšela jsem i četla,že stejnou metodu provádějí v Aura klinice v Praze.
Ostrava je dost velké město,možná,kdyby jsi obešla několik salónů nebo obtelefonovala,tak by jsi se také dopátrala.
V Aura clinic to stojí 1500kč-1 aplikace,ale je to Praha a klinika.V salónu to určitě tak drahé není.
Nyní jsem si na Google zadala"samoopalovací mlha" a kromě jiných mi naskočila stránka Tanning Studio Sunfix.A víš,kde je?V hotelu Imperial,Tyršova 6,Ostrava 1.
Studio je ve 4.p.-telefon 559 099 754.Jsou tam od 8-21 hod každý den.
1 aplikace stojí 650Kč,permanentka na 5 apl.-3000 Kč.
Kabinka je samoobslužná dle zadaných pokynů.
Tak vidíš,že to nemáš daleko a určitě Ti tam podají řádné informace.
Jestli to vyzkoušíš,ozvi se.Ahoj

NO TAK TO JE VÝBORNÉ MOCKRÁT DĚKUJI

arrow
profile_image
Romana2063
od 23. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

14. 2. 2009 14:29:06 - Připojeno během spojování:
Samoopalovací nástřik SunFX (Sun Fix)

Máte s tím někdo zkušenosti se samoopalovacím nástřikem SunFX (Sun Fix)?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já používám v salonu SunFX a spokojenost, Sun Fix neznám, nebo nevím zda to není jen chyba v textu.

arrow
profile_image
Romana2063
od 23. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bude ono, ale všude ten název píšou jinak. Určitě Vám došlo, o čem jsem psala. Veru, můžeš mi teda o tom něco napsat? Jak to dlouho vydrží a tak?

arrow
profile_image
Romana2063
od 23. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, samozřejmě, SunFX ( všude to píšou jinak). Chtěla bych o tom něco vědět, hlavně - jak dlouho to vydrží ( jsem světlá s bledou pletí) a jestli nebudu flekatá a tak...

arrow
Neprodává v Bazaru

Romana:
Je to velmi individuální, jak dlouho to vydrží, záleží to na spoustě faktorů (jak se moc potíš, jak sis udělala dokonale peeling, jak často se sprchuješ, atd.). Spíše bych doporučila na nějakou příležitost, opravdu hezké je to tak 2. až 3. den, pak se barva vytrácí. Ale jsou i tací, kteří chodí pravidelně každý týden. S flekama to je ošidné, záleží na kvalitě odvedené práce a na kvalitě přípravku (SunFX je výborný). Nejdůležitější je se umět k tomu chovat a dodržovat určitá pravidla. Ze svých zkušeností vím, že 99% fleků si způsobí zákaznice samy!! A to tím, že např. nevydrží dobu působení min 8 hodin a dřív se osprchují, provozují činnosti, při kterých se více potí, drhnou se při sprchování, šahají si po těle po aplikaci dříve než se osprchují, stříkají parfémy na holé tělo, atd.atd. Není to nic složitého, ale občas je těžké si něco uvědomit. Hlavně: Nešahat na sebe po aplikaci, nesportovat, nezmoknout, než se osprchuješ (min po 8 hodinách)!!! Nedrhnout se houbou!!! Před tím proveď peeling celého těla!!! Poté namazat tělo mlékem, případně se udržovat mlékem s kapkou samoopalováku. Asi jsem na něco zapomněla, ale vždy to každému vysvětlím při aplikaci a dostanou letáček, takže každý kdo odchází je dokonale poučen.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

47

Kamarádka si ten samoopalovací nástřik dala v dubnu na svoji svatbu. První asi tři dny vypadala perfektně a pak vypadala, jako když se měsíc nemyla. Samý flek a i obličej.bylo to ošklivé. ale ty první dny vypadala krásně.

arrow
profile_image
Martina19
od 4. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radana přesně tak,to znám,není nad pozvolné opalování přes léto na sluníčku a v zimě na solárku.

Zima.jpg

arrow
Neprodává v Bazaru

Někdo se opalovat třeba nemůže vůbec a nebo proste nechce, však slunce i solárium je pěkný "prevít"... Takže jednoznačně na příležitost je to myslím jasná volba. Jak jsem již psala, fleky si z 99% způsobí každý sám svým chováním, jinak to přirozeně vybledne. A hlavně je obrovský rozdíl v používaných náplních!! Mluvím jen o SunFX, ten je výborný, mám zkušenost i s dalšími a tam tragédie...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené