arrow
profile_image
lakoonka
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji jennie: Garnier Natural Kakao

Ten jsem měla...
Bohužel ani nevim zda pomohl k lepší hnědé barvě...

Cituji pixie777: Můžu se zeptat proč ne henna?

Cituji rakave: Našla jsem tam Timotei a Baleu.Jenže oba obsahují přídavek Henny a to mi má kadeřnice nedoporučuje,prý by mi pak barva na vlasy špatně chytala.

Reaguji na pixie777: Přesně tak! Nechytala prý by mi dobře barva na vlasy.Sice barvím u kadeřnice co 3 měs...ale barvím.

Takže dnes jsem v drogerii okukovala šampony.Garniér a Alverde na hnědé vlasy.Koupila jsem si Alverde na hnědé vlasy,je z ořechem a kaštanem.Teď mám barvičku čerstvou tak výsledek poznám asi až budu mít odrosty.Šampon z Alverde byl více hnědý než Garniér z kakaem,proto jsem si ho koupila.Jen škoda,že má kadeřnice mi zamítla šampony s hennou,ty byly úplně tmavě hnědé,byly by určitě nejúčinnější.No nic,budu zkoušet ten s Alverde,ale budu jej střídat s šamponem na jemné vlasy,co mám doma.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že jsi koupila dobře, taky mám ten Alverde a jsem s ním moc spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na rakave:
též mám alverde a musím mu dát za jedna
Já mám hodně odrosty, chtěla jsem nechat vlasy odpočinout ( i když se za to stydím) po zákroku kadeřnice kdy jsem chtěla mít o stupeň světlejší barvu-ledový odstín a ona ze mě udělala tmavou plavou Takže momentálně mám půlku hlavy hnědou a půlku blonďatou, viz slova mé kamarádky: Ta gumička ti dělá předěl, hlavu máš hnědou a culík blonďatý....No a po použití alverde na hnědé vlasy mi trochu ztmavly i ty blond vlasy, takže to není tak hrozné

Tak musím napsat,že šampon Alverde s ořechy totálně zklamal po třetím umytí moje jemné vlasy byly vysušené a vlnky se přestaly vlnit.A nezpravil to ani kondicionér téže značky.Dneska jsem použila svůj osvědčený chemický šampon Syrovátkový bez silikonu + masku.Vlasy jsou lepší ale pořád je na nich ještě poznat zásah Alverde.No holt, ač nerada,musím napsat,že mým vláskům příroda nechutná. Zřejmě přírodní šampony jsou na mastnější vlasy. Teď jsem si koupila na hnědé vlasy Garnier s kakaem pro hnědé vlasy.Koukala jsem na složení a žádné silikony jsem v něm nenašla.Tak uvidíme...

arrow
profile_image
capueira
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alex: stojí kolem 300,- a pokud jsi z Brna, seženeš ho v drogerce v tescu u nádraží

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené